,

Koogitopper ükssarv

20,00 

Tootekood: T-2-1-1-1-1 Kategooriad: ,

Koogitopper ükssarv

Koogitopper ükssarv,  on eriti särva ja uhke koogi kaunistus. Kihte ja värve ja detaile tuleb tal täpselt nii palju kui sa soovid. Kuna Ilukaardid topperid on kinnitatud plastikust pulgale, siis on nende topperite kasutusiga väga pikk, kasuta kasvõi mitu pidu järjest, ja kui tellid ainult nime ja jätad vanuse tellimata, või tellid erald topperina, siis kasuta kasvõi igavesti seda topperit. Ja kui tort või kook söödud, siis on see uhke topper üks ilus ja uhke kaunistuselement.

Tihti ütlevad kliendid ja tordimeistrid, et topper teeb iga koogi või tordi veel uhkemaks ja kaunimaks, siis selle topperi korral on see kinldasti sada protsenti garanteeritud, ükssarve taga on vikerkaar, mis on kõik glitter kartongi kihtidest.

Koogitopper ükssarvega eriti säravatest kihtidest

See koogitopper on sära ehk glitter kartongidest tehtud eriti mitme kihiline ja väga uhke, pange tähele, et tekst ehk lapse nimi on siledast kuldsest tõeliselt säravast kartongist, ning samuti on lapse vanus nimega ühesugusest siledast säravast kuldsest kartongist. Samam evalmistada ka teist tooni kartongist, näiteks on meil pakkiuda ka hõbedast ja rose gold toonis siledat kartongi.

Topperi paberiosa ehk kartongi laius saab nii umbes 20 cm, kõrgus ca 15 cm.  Saame teha ka väiksema või suurema, topperit tellides soovitame mõõdu osas lähtuda tordi või koogi suurusest. Liiga väike topper nö kaob lihtsalt tordile ära. Ilukaardid meisterdatud topperid jõuvad kliendini turvaliselt pakendatult.

 

Topper foamiranist lilledega

Topper on kinnitatud kahe läbipaistvast pulga külge, siis on kindel, et koogitopper püsib hästi püsti ja ei vaju külili.

Kui teil on erialdi soov, milline teie koogitopper olla võiks, siis kasutage tellimiseks Esita tellimus lehel olevat vormi. 

Tavaliselt valmib selline suur ja mahukas koogitopper, nii 5 päeva jooksul, kuid kui teil on vaja topperit kiiremini, siis kirjitage meile sellest ja valige tarneviisiks pakiautomaat Itella, sest Itella siigutab pakke tõeliselt kiiresti, 

Meie on suure hoole ja armastusega tehtud tööd on teile vaatamiseks Ilukaardid Instagrami kontol.

Aitäh, et kingid mälestusi!

Topperi glitteri toon

Heleroosa, Helesinine, Kirgas punane, Kuldne, Pastelne punane

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv