Bänner

4,50 

Bänneri lipukesed on A5 mõõdus.

Bänneri hind sõltub lipukeste arvust. Koguseks märkige lipukeste koguarv.

Temaatika ja värvi valiku inspiratsiooniks vaata meie tehtud töid toote galeriist.

Bänneri ooteaeg on kuni 10 päeva. 

Kategooria:

Bänner

Ilukaardid bänner valmib meil alati koostöös tellijaga. Temaatika ja värvid vastavalt teie soovidele. Bänneri lipukesed on tavaliselt meil A5 mõõdus st ca 148 mm X 210 mm, kuid soovi korral valmistame ka A4 mõõdus bännerite lipukesi, kui sul on selline soov, siis esita meile personaalne tellimus.

Tellimuse esitamise järgselt hakkame koostama teile sobivat kavandit, kavandi valmides edastame selle teile e-mailile ja alles teilt kinnituse saabudes läheb bänner kohe ka töösse. 

Bänner A5

Lipuketi ehk bänneri toonid valid Sina. Samuti otsustad Sina bänneri kihtide arvu. Temaatika ja värvi valiku inspiratsiooniks vaata meie tehtud töid toote galeriist või Ilukaardid Instagramist või Facebookist. Pakume hetkel kahte erinevat stiili lipukeste disaini, ühel on sirged servad, ning teisel lainelised servad. Samuti pakume lipuketi kinnitamiseks seinale vajalikku paela. Nimebänner on suurepärane peoruumi dekoratsioon, mida saad kasutada aastaid, vajadusel vahetad ainult temaatika lipukest ja vanuse lipukest lõpus ning tegelikult ei peagi ju olema kindlat teemat ja ka vanust, võib ju tellida ka ainult lapse nime ning tihti pannakse see peo järgselt lapse toale sinale, näiteks voodi kohale.

Toote juures olev hind on ühe lipukese hind. Sina vali tellides koguseks vajalik arv lipukesi. Vaata meie esitatud näidet:
Näide: ARAM on kogus 4 lipukest. 
ARAM 2 on kogus 5 lipukest.

Ilukaardid bänner on valmistatud 300g/m2 kartongist.

Lipubänner lapse nimega

Kui soovid lisada bännerile lisa lipukese või mitu lisa lipukest näiteks mingite sünnipäeva lapsele omaste eriliste lemmikute elementidega – liblikad, lossid, printsessid, nukud, autod, rongid, lohed, lõvid, karud jms, siis anna meile sellest tellides teada ja teeme teie soovid teoks. Bännerite temaatika fantaasial ei ole piire, mõtle, mis meeldib sünnipäevalpasele, või kes talle meeldib ja anna meile tellimuses see info edasi.

Bänner muudab iga peo erilisemaks! Ja peojärgselt on see imeline sisustuselement lapse toas. Ilukaardid valmistatud bännerid on kaunistanud juba paljusid pidusid. Loo ka sina oma peole glamuuri!

Ilukaardid tehtud töödega saate tutvuda Ilukaardid Instagrami kontol.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv