Kinkekaardid

Kinkekaardid

Kui Sa soovid leida oma ärile uusi kliente, siis on kinkekaardid väga hea müügivõimalus selleks. Need kaardid võtavad ju vähe ruumi ja käsitööna valmistatult on nad alati personaalsed ja eriti isikupärased ning neid on meeldiv osta kinkimiseks.

Kaardid meeldivad kingiotsijatele

Üldiselt kinkekaardid meeldivad kingiostjatele ja nad tahavad tunda, et ei läinud kergema vastupanu teed, vaid ostsid midagi läbimõeldut ning vajalikku kingi saajale. Seepärast on parim kinkekaart käsitööna valminud ja teie firmale omane ning meeldejääv. Vastavalt teie soovidele kujundatud ja valmistatud. Meie juures säilib alati ka teie ühe kinkekaardi verioon, et teil oleks alati võimalus tellida kaarte lisaks juurde.

Kinkekaardid olgu meeldejäävad ja ainulaadsed.

Käsitööna valminud kaardid on piiramatu võimalusega. Neid saab valmistada, mis tahes värvist kartongist, mistahes kujuga ja mistahes disainiga. Tavaliselt me trükime tekstid kaartidele sisse vastavalt kliendi tellimusele ja abistame vajadusel ka teksti koostamisel. Omalt pool pakume nii ühe, kui ka kahepoolseid kaarditoorikuid, mõni kord on tellitud ka kolmeks liigendatud kaarte. Andke teada, mis tooni kinkekaarte te eelistate, kas lisame pärleid, pitse või paelu. Soovi korral saame kinkekaardile lisada teie firma logo ja märksõna kinkekaart. Kaardi saame valmistada täpselt sellise, millise soov teil parasjagu on, andke aga meile oma soovidest tellides teada, ja teeme teile sobivad kinekaardid valmis. Esita oma tellimus siit. Kinkekaardi kasutamisel kulutavad kliendid sageli kuni 20% kinkekaardi väärtusest rohkem. Kui kaart jääb kasutamata, jääb selle soetusmaksumus siiski jaemüüjale.

Loe pikemalt kuidas rohkem kinkekaarte müüa: https://www.kaubandus.ee/kasulik/2017/12/21/5-nippi-kuidas-rohkem-kinkekaarte-muua

Ostukorv