Pulmakutsed

Pulmakutsed

Me teeme teie UNISTUSTE PULMAD teoks. Pulmakutsed on pulmade A&O. Pidu algab kutsetest. Kutse loob pulmakülalistele esmamulje pulma stiilist, samas saavad kutse põhjal külalised reeglina teada teie pulma värvid, või lilled, mida kingiks soovite või iseloomustab see kutse kuidagi eriliselt peopaika ja teid – noorpaari. Pulmakutsed on samas oluline mälestusese, mis jääb alatiseks meenutama pulmapäeva ja pulmapidu. Pulmakutse valik on väga tähtis je keeruline.

Siinkohal mõned pulmakutsete näidised teile, mis Ilukaardid on meisterdanud.

Pulmakutse teie pulma.

Pulmakutsed valmivad meil ALATI koostöös noorpaariga, iga pulma kutsed on alati ainulaadsed. Nüüd on meil võimalus kasutada Cricuti masinat ja selle võimalusi, st nüüd saame KÕIKE teha. Kasutame kutsete valmistamiseks kartongi, pitsi, paela, pärleid, lipsukesi, siluette jpm, mida ainult soovite. Reeglina kasutame paberina kartongi paksusega 300g/m2, kuid tegelikkuses andke teada, millist kutset soovite ja teeme teoks!

Teeme kutsed koostöös teiega, edastage meile oma ideed ja soovid. Ja kui üldse ühtegi ideed ei ole, siis võtke meiega ühendust ja kindlasti leiame teie probleemile lahenduse. Oleme pulmakutseid valmistanud aastast 2018 ja ideid on veel palju, kindlasti leiame ka teie pulma sobivad kutsed. See päev on Teie.

Pulmakutsed just teile sobilikud.

Teie pulmakutse hind sõltub materjalide valikust, disainist ja teostusest. Loomulikult trükime pulmakutsele ka teksti, kui te nii soovite.

Kutsetele lisaks saab tellida pulmakutse tooniga sobivad ümbrikud.

Samuti saate tellida meilt oma pulmapeole kutsetega samas stiilis muid vajalikkke tooteid: külalisteraamatu, pulmalaeka, fotoalbumi, kohakaardid, lauaplaani, menüüd, jpm.

Me soovitame pruutpaaril reeglina tellida 3 kuni 4 kutset rohkem kui nimekirjas kutse saajaid on, sest tihti meenub viimasel minutil mõni väga oluline sõber, kes ei olnudki nimekirjas ning mis väga oluline ärge unustage endale mälestuseks ühte kutset tellida. Hiljem lisakutset teha on juba märksa ajamahukam ning reeglina on ootel tööde vahele väga keeruline aega nõudvat tööd mahutada.

Kutsed valmivad vastavalt järjekorrale ja kokkuleppele. Pulmade hooajal (veebruar oli uus juuli sel aastal) ning jõulude eel võib see olla kuni 2-8 nädalat (sõltub hooajast ja tellimuste arvust). 

Kui Sa soovid, et Ilukaardid valmistab teie pulma teie unistuste pulmakutsed, siis võta meiega ühendust Facebooki või Instagrami vahendusel või esita oma tellimus siit Esita tellimus

Ei ole saladus, et paljud pulmakustete ideed oleme leidnud Pinterestist. Vaata sina ka Pinteresti.

Ilukaardid meisterdused on teile vaatamiseks Ilukaardid Instagrami kontol.

 

Ostukorv