,

Isadepäevaks šokolaad

8,00 

Mida kinkida mehele, kes on oma lastele parim issi maailma, tal on ju kõik olemas ja eriline kaardikoguja ta ka ei ole?

Sinu personaalse sõnumiga šokolaad…

Valik lauseid:

Aitäh, DNA eest nüüd oleme mõlemad ägedad.

Isa, poja esimene kangelane, tütre esimene armastus.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Isadepäevaks šokolaad

Miks mitte kinkida isadepäevaks hoopis sõnumiga šokolaad, ja personaalse sõnumi Sinu šokolaadile saad täitsa ise välja valida, lase aga oma fantaasial lennata. Isadepäevaks šokolaad on ideealne kingitus isale, kes reeglina suurem asi kaardi koguja ei ole aga samas hea sõna meeldib talle küll ja suu magusaks võiks ju ka saada. 

Isadepäevaks peidus šokolaad

Sinistes toonides šokolaad, mis on kaunistatud rohkete heleroosade ja valgete detailidega, foamiranist lillekesed, paberist lillekesed, tähekesed, mullikesed, südamekesed ja heleroosad pärlid, ja kõik see kokku ei olegi liiga palju, vaid parajalt nunnu ja armas. Käsitööna valminud tooted on kõik erilised ja kordumatud, kui soovid rohkem kui ühe šokolaadi, siis arvesta, et kõik šokolaadid ei saa kohe kuidagi täpselt ühesugused, vaid ikka eriliselt ja kordumatult ainulaadsed.

Kirjuta meile, mis teksti Sa oma tellitud šokolaadile soovid või vali šokolaadile tekst siit 

Tähtpäevaks sinistes toonides peidus šokolaad

Kaunistatud šokolaadi sees on peidus kvaliteetne Kalevi 100 grammine šokolaad.

Klassikalised peidus šokolaadid on Ilukaardid lehel e-poes heleroosa või helesinise reljeefse 3D kattepaberiga, kaunistatud sätendavast paberist rosetiga ja rohkete shabby chic stiilis detailidega. Soovi korral saab tellida ka teistes toonides kaunistatud peidus šokolaade, täpselt selliseid nagu Sulle meeldiks, kui Sinu sooviks on näiteks hoopis erksamates toonides šokolaad, siis anna meile sellest teada esitades oma personaalne tellimus meile siit

Tavaliselt valmivad Ilukaardid klientide personaalsed tellimused 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel soovidele vastu tulnud ka lühema ajaga, et teie kingitused ikka õigeks ajaks kohale jõuaksid. Ilukaardid lehe peidus šokolaadid on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist läbipaistvasse kiletaskusse, ja pakiautomaadiga saatmisel turvaliselt näiteks mullikilesse ja pappkarpi, et tervena kliendini jõuda.

Peidus šokolaad on väga populaarne toode ka tänukingitusteks näiteks klientidele jõuludeks või muuks tähtpäevaks, sest on ju imeline kinkida tänuks just selle sõnumiga kingitus, mis endal südamel on. Tänulik olla on ilus tunne ja selle tõdemiseks on lausa suurepärane kinkida just sõnumiga tooteid, mis suu ka magusaks teevad.

Väikeste kummikute värv

Helesinised, Roosad, Sinepikollased

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv