Jõulupärg

Töötoa kestvus 2,5 h. 

Osalejate arv kuni 20 in.

Töötoa vajalik materjal ja töövahendid on kõik minu poolt.

Küsi hinnapakkumist siit.

Kategooria:

Jõulupärg

Jõulupärg. Töötoa jõulupärg tulemusel valmib igal osalejal uhke kuuseehte kuulidest jõulune pärg, mille saab soovi korral kinnitada uksele või asetada lauale või panna ehtima mõnda seina. Valik jõulukuule, millest pärgi meisterdama hakata on väga erinevas värvi toonides, ja iga töötoas osaleja valib kuuseehete hulgast just talle endale meeldivad toonid. Töötoa läbiviijana olen valinud kuulid nii, et need kõik sobivad omavahel, ja seega ei ole mingit pinget, sest tee kuidas tahad, töötoa tulemusena valmib niikuinii üks ütlemata ilus jõulupärg, mis valmistab pikki aastaid jõuluajal rõõmu.

Jõulupärg sulle meeldivates toonides

See isetegemise rõõm on üks ütlemata tähtis osa meie kiires maailmas. Töötoas saad võtta aega selleks, mis kõige tähtsam, isetegemiseks, rõõmu valmistamiseks ja koos aja veetmiseks. Ja jõuluajaks oma koju just sulle meeldivates toonides jõulupärg on kõige parem idee üldse,  jõulu meeleolu võib luua ju kasvõi juba halli ja pimeda novembrikuu alguses, või siis vahetult enne jõule, kellele kuidas meeldib. Ja kui pühade aeg on möödas, saab kuulidest meisterdatud jõulupärja panna näiteks karpi ja kappi uut jõuluaega ootama. Kui tekib soov järgmisel aastal midagi muuta jõulupärja juurs, siis ka see on imelihtne, räägime sellest ka töötoas. Samuti tuleb jutuks küünlate põletamine jõulupärja sees, kuulidest jõulupärja puhul ei ole sellist tuleohtlikkuse kohta, nagu kuuseokstest jõulupärjal, pärja keskele saab asetada küünla, kasvõi jõululõhnase aroomi küünla, kui sa soovid seda pärga laual hoidma hakata, ja kui tekib järgmisel aastal soov pärg seinale panna siis räägime töötoas ka sellest võimalusest.

Jõulupärja koolitus

Sageli meisterdatakse töötoas jõulupägi kingituseks oma lähedasele inimesele, seda tehes on sul vaja enne natke uuridam, et mis toonid võiksid kingisaajale meeldida, samuti millised kaunistused pärjale võiks lisada, ajas olema pannud isetehtud lipsukesi ja ka kingipakke, kindlasti soovitan soojalt männikäbisid, nad annavad selle õige soojuse tunde ja jõululõhna, samuti olema kasutand mandariini koortest tethtud tähekesi ja vaniljepulki lõhna lisamiseks. ühesõnaga ideede põld on lai ja anna endast parim, et jõuluaeg tuleks sinu perele ilus ja südamlik. Töötoa kestvus ca nii umbes 2,5 h. Kuuseehetest valmistatud pärjad on imelihtne puhastada ja nad on ajas väga vastupidavad.

Juba toimunud töötubadest saad ülevaate kui külastad Ilukaardid Instagrami lehte.

Küsi oma personaalset jõulupärja koolituse hinnapakkumist siit.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv