Kaart pulma

9,00 10,00 

Kohe olemas pulmakaart. Imeliselt säraval kartongil, helerohelise kattepaberiga.

Vali mugavalt omale sobiv pulmakaardi tekst siit.

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga. Või kasuta käest-kätte ostmise võimalust!

Ilukaardid pulmakaartide valikuga saad tutvuda siin.

Tootekood: - Kategooria:

Kaart pulma

Kaart pulma on kevadiselt heleroheline kaart pulma minekuks eriti uhkel läikival helerohelisel kartongil, kaardil on helerohelised klaasist pärlid. Kahepoolne kaart on valgest metallik sillerdavast 300g/m² paberist toorikul, helerohelise kattepaberiga, millel köitev embossing pind.  Ilukaardid kujundab alati ka kõik enda meisterdatud käsitöökaardid ka seest, selleks oleme pikka aega kogunud parimaid salme, saate oma valiku teha siit. Samas on meil teile pakkuda ka mitmeid pulmakaardi sisse sobivaid tsitaate.

Kaart pulma helerohelisel toonil

Kaart mõõtudega 9,5 cm  x 19 cm on kvaliteetsest valget tooni kartongist. Pulmapäev on iga abielluja jaoks nende ühise elu ametlik esimene päev, mis jääb meelde alatiseks. Seetõttu on pulmapäev neil väga väga oluline ja detailse täpsusega paika pandud. Kõik pruutpaarid tõdevad, et pulmapäev möödub imekiirelt nagu üks silmapilk, kuid nende õnneks jäävad pulmadest alati igavesti suurepärased mälestused. Seda ennekõike ka külalistelt kingituseks saadud pulmakaartide näol. Just seepärast on Ilukaardid võtnud oma südameasjaks, et meie kliendid leiaksid meie valmistatud käsitöökaartide hulgast endale alati meeldiva pulmakaardi, mis sobiks oivaliselt just selle abielluva paariga ja selle kinkijaga.

Vahel on noorpaari poolt pulmakutsele kirjutatud, et kinki soovitakse ümbrikus. Sellele mõeldes pakume oma kliendile valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Tehke sobiv valik. See nõndanimetatud rahatasku on tegelikult üks ilus pitsiline pulmakaardiga kokku sobituv paberdetail, kuhu vahele saab panna kinkimiseks rahasumma ja hiljem on see detail ilma rahatäheta lihtsalt üks ilus pitsiline detail pulmakaardi vasakul osal. Kaardi paremale poolele kinnitame paberi, kuhu on trükitud teie valitud salmi. Et teil pulma salmide valik lihtsam oleks oleme teile kogunud suure hulga pulmasalme siia.

Kui soovite kinkida pulmakaarti ümbrikus, siis pakume valikus uhkeid ümbrikke, näiteks selliseid. Ja lisaks ütleme siia täpsustuseks,  et Ilukaardid meisterdatud käsitöökaardid on pakendatud turvalisuse huvides tsellofaanümbrisesse meie poolt niikuinii.

Kaart pulmadeks

Meil on pakkuda ka vutlarstiilis karpidega pulmakaarte, näiteks see siin. Nii on kaart ilusti kaitsvalt karbis peidus. Ilukaardid meisterdab pulmakaardid on tavaliselt valget tooni tugevale kvaliteetsele kartongile, kuid sageli on kinkijale teada konkreetse pulma värv, näiteks on see märgitud pulmakutsele vms  ja soovitakse selles toonis pulmakaarti, sel juhul vaadake meie e-poes rahulikult ringi, meil on palju ka teiste värvitoonidega pulmakaarte, juhul kui soovitud värvi pulmakaarti siiski te meie kaartide hulgast ei leia, siis palun võtke meiega ühendust ja me meisterdame teile täpselt sellist tooni kaardi nagu te soovite.

Üks käsitöökaart valmib meil tavaliselt 3 kuni 5 tööpäeva, kuid vajadusel tuleme kaardi soovidele vastu ka rutem. Seda ikka selle nimel, et saaksite pulmapeole minna just teile meeldiva kaardiga.

Ilukaardid Instagrami kontol on valik tehtud töödest. Aitäh, et kingite mälestusi! Mälestusi tuleb hoida.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv