,

Kingitus õpetajale

8,90 

Ilukaardid õpetaja tänušokolaadide peal ei ole kriit, tahvel ja nõudlike nägudega lapsevanemad, vaid lilled, pärlid ja head sõnad! Aitäh, õpetajad!

Vali rippmenüüst värv.

Tootekood: - Kategooriad: ,

 

Kingitus õpetajale

Kingitus õpetajale on alati üks jube keeruline teema. kuna ka mina olen aastaid õpetaja olnud, siis vihje sulle, palun ära kingi õpetajale veel ühte kohvitassi või prossi, usu mind tal on neid juba liiiga palju niikuinii. Parim kingitus on miski, mis on tehtud südamest ja mis ei maksa kogu maailma raha. Üks magus amps kõlaks ju imehästi. Ja eriti kui see veel kaunistatud on.

Need kaunistatud šokolaadid on ideaalsed kingitused klassijuhatajale või õpetajale, kes on olnud imeline ja igavesti su südamesse jääb. Mis võiks olla parem kui magus suutäis.

Kingitus õpetajale armsa tekstiga

Õpetajate tähtis päev on 5. oktoobril, telli oma armsatele õpetajatele kaunistatud šokolaadid südamliku tekstiga. Kaunistatud šokolaadi sees on peidus kvaliteetne 100 grammine piimašokolaad. pakume ka võimalust tellida sinu soovitud tekstiga šokollade, selleks kirjuta meile oma soovist näiteks selle vormi kaua siit. Samuti on igati ok kirjutada Facebooki Messengeri või ka instagrami sõnumitesse ja kui seda kõike on liiga palju sisis sa võid ka helistada, ja oma soovid telefoni teel edastada. Tellimust tehes palun arvesta, et keskmiselt on tellimuste järjekord nii ca nädal aega, suve perioodil kui suured pulmapeod siis muidugi venib lausa 3-4 nädala pikkuseks see järjekord. 

Kingituseks õpetajale, et tänada teda!

Iga õpetaja, kes meie koolis või lasteaias on annab väga väga suure panuse iga laps arengusse, ta teeb seda oma hinge ja südamega, soovides alati lapsele head, olles talle eeskujuks ja motivaatoriks, jah tihti ka sõbraks. Õpetajale tänu avaldades, teete talle suure kummarduse ja kniksu tehtud töö ja nähtud vaeva eest, ning kindlasti oskab iga õpetaja seda hinnata kui tema peale mõeldakse ja teda meeles peetakse. Häid õpilasi, kes oma õpetajaida kalliks peavad on maailma täis. Kingi ka sina oma armsale õpetajale üks armsa tekstiga šokolalad, maiustuse saab ära süüa, kuid kaunis ümbris jääb võibolla aastateks mälestuste laekasse meenutama armast õpilast. Kingi õpetajale õpetajate päevaks mälestusi!

Ilukaardid tehtud töödega saad tutvuda Ilukaardid Instagrami lehel.

Värv

Helelilla, Heleroheline, Heleroosa, Helesinine

Ostukorv