Pulmakaart noorpaariga

26,00 27,00 

Kohe olemas pulmakaart. Romantilisel kartongil, aknaga karbiga.

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega.

Kõige ilusamad pulmaluuletused kaardi sisse leiad mugavalt siit.

TARNE 1-2 päeva  Itellaga. 

 

Tootekood: - Kategooria:

Pulmakaart noorpaariga

Pulmakaart noorpaariga on romantiline helerohelise, heleroosa ja valge kooslusega kaart. Kahepoolne pulmakaart on metalselt sillerdava valgest 300g/m² paksusega toorikul, romantilist stiili disainpaberiga, kaarti kaunistavad rohked valged foamiranist lilled, millel heleroosa pärliga südamikud, lisatud on ka paberist suur roosa roos ja valgeid lillelehti ning pärleid. Pulmakaart on kõrvalt valge paelaga seotav.

Pulmakaardi tekst vali siit.

Pulmakaart noorpaariga

Selle kaardi mõõdud on 9,5 x 19 cm. Pulmakaart jõuab kliendini tsellofaanist ümbrises. Kuid pakume lisaks ka võimalust osta kaardiga sobiv ümbrik, ümbriku leiad siit.

Kas on üldse tähtsamat päeva kahe inimese elus kui nende pulmapäev? Vist mitte. Selle päeva iga detail on märgilise tähtsusega. Mälestus pulmapäevast püsib kahe inimesega koos läbi elu, iga väiksemagi detaili abil. Ja näiteks just pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles, seega olgu see detail noorpaarilik ja eriline.

Kui kutsel on soov, et pulmakink mahuks ümbriku, siis ka sellele oleme me mõelnud ja pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi. Kus see tasku on, küsite teie. No tegelikult ei ole tegemist mingi taskuga, nimetus on lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv kartongist detail, mille juurde saab panna raha ning mis on hiljem rahatäheta, lihtsalt kena paberist pitsdetail pulmakaardi vasakul poolel.

Ega siis tegelikult ei olegi ju ümbrikku vaja, aga no kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on millegi sees, siis pakume ka vutlar karpidega pulmakaarte, soovitaksime vaadata sellist. Sel viisil on kingitav kaart ka kaitstud, et säilida aastaid pulmapaari rõõmuks.

Käsitööna valminud pulmakaart

Meie käsitööna valminud pulmakaardid on valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid tihti on konkreetsel pulmal kindel pulmavärv ja kui teil on see teada, siis saate meilt tellida just õigetes värvides kaardi, kuid kui prasjagu ei ole e-poes ksellistes toonides kaarti olemas, siis saate meilt selle tellida Esita tellimus lehelt.

Ligikaudu 3 kuni 5 päevaga on meie tellimused tavaliselt valmis, kuid eranina oleme kiirsoovidele vastu tulnud ka kiiremini. Seda kõike ikka selleks, et teil oleks täpselt õige kaart, mida pulam minnes kinkida.

Ilukaardid on meisterdanud kaarte juba aastast 2018 ja tehtud töid saab näha Ilukaardid Instagrami kontolt.

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv