Pulmakaart romantika

14,00 15,00 

Pulmakaart on kohe olemas.

Pruutpaariga pulmakaart pisikese säraga helesinisel toorikul, kaardil on helesinised ja beežid toonid, lisana mõned klaasjad pärlid.

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega.

Kujundame kaardi ka seest. Kõige ilusamad pulmaluuletused oleme kogunud teile siia.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooria:

Pulmakaart romantika

Lilleline pulmakaart romantika on sobilik kingitus pruutpaarile. Kahepoolne kaart on metalse ja sillerdava pinnaga valgest 300g/m² kartongist, lillelise disainpaberiga, lisatud on pärleid ja kaart on kõrvalt paelaga seotav.

Teksti kaardi sisse saate ise valida, pulmaluuletuste valiku leiate siit.

Pruutpaariga pulmakaart romantika

Kaardi mõõt kokkumurtult 9,5cm x 19 cm. Pulmakaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Pulmapäev on kahe inimese kõige tähtsaim ja meeldejäävaim sündmus nende elus.

Iga detail selles päevas on ülioluline ja imeline. Ja see päev möödub nii kiirelt, kuid mälestus jääb just näiteks pulmakaartide näol. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles terve elu, seega olgu see detail pruutpaarile omane ja eriliselt ainulaadne. Et aastaid hiljem ikka taas ja taas vaadates meenuks eriline päev ja pulmakaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on ainulaadsed ja kordumatud, käsitöökaarte lihtsalt ei õnnestu samasuguseid teha, kuigi tihti tellitakse sarnaseid juba tehtule, kui stiil nii väga meelt mööda on.

Sageli soovib abielluv pruutpaar, et kingitus mahuks ümbrikusse, siis sellele mõeldes pakume valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe või paar ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail pulmakaardi vasakul poolele, kui kaart avada.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et säilida aastaid ja aastaid hiljem.

Käsitööna valminud pulmakaart

Klassikalise käsitööna valminud pulmakaardid on Ilukaardid lehel valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil on teada konkreetsed pulma toonid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart ja kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel saadaval, siis võite meile oma soovist anda teada Esita tellimus lehelt.

Reeglina valmivad meie pulmakaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti ülesandes tunned, et see on just see kaart, mis hinges neile kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv