Rahakaart

17,00 18,00 

Kohe olemas pulmakaart. Imeliselt säraval heleroosal kartongil, romantilise disainpaberiga. Kaart on küljelt seotav.

Teksti trükk kaardi sisse tasuta. Kõige ilusamad pulmasalmid oleme kogunud sulle siia.

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega.

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga. Või kasuta käest kätte ostmise võimalust!

 

Tootekood: - Kategooria:

Rahakaart

Rahakaart pulmadeks on luksulik ning rohkete detailidega, helerohelise ja valge kooslusega toonidega, aktsentvärvina on kasutatud navy tooni, näiteks on kaardil tumesinine vahekihi detail ning üks navy tooni roosiõis. Lisaks on pulmakaardile lisatud heleroosa, valge lilleõis,  noorpaar, liblikas jms ning alus noorpaari nimede jaoks. Kaarti kaunistavad helerohelised klaasjad pärlid. Kahepoolne kaart on valgest metallik sillerdavast 300g/m² paberist toorikul, romantilise pastelsetes toonides  kattedisainpaberiga,  Kujundame ka kaardi seest, oleme kogunud teile valiku salme, valik on leitav siin. Lisaks oleme teie jaoks kogunud ka parimaid kaardi sisse sobivaid tsitaate.

Rahakaart

Ilukaardid meisterdatud käsitöökaardid on reeglina järgnevate mõõtudega: 9,5 x 19 cm.

Pulmapäev on nende kahe noore inimese, selle mehe ja selle naise, jaoks elu vaat et kõige olulisem päev. See päev on neil tavaliselt pisemagi detailini ära organiseeritud ja paika pandud. Alati ütlevad kõik pruutpaarid nagu ühest suust, et pulmapäev möödub nii kiirelt nagu üks silmapilk, kuid õnneks jäävad neid aastateks saatma mälestused. Näiteks just sinu kingitud pulmakaardi näol. Seetõttu on Ilukaardid võtnud enda südame asjaks, et leiaksite meie pakutud käsitöökaartide hulgast alati teile meeldiva pulmakaardi. Kuna reeglina hoitakse pulmakarte terve elu alles, siis oleme pannud paljud kaardid kaitsvalt karbi sisse peitu, ning pakume ka kaardiga sobivaid ümbrikke.

Väga paljude pulmade korral on kutsele kirjutatud, et paar eelistab kingitust, mis oleks ümbrikus. Seda silmas pidades pakume teile valikus: soovin /ei soovi rahataskut. Ei ole vaja hirmu tunda, mingit taskut tegelikult me kuhugi ei õmble, me nimetame teda lihtsalt nii. See niinimetatud rahatasku on tegelikkuses üks ilus pitsiline pulmakaardiga kokku sobituv paberelement, kuhu vahele saate panna soovitud summa ning hiljem on see ilma rahatäheta lihtsalt üks silmale ilus pitsiline detail pulmakaardi vasakul poolel, kui kaart avada.

Võib olla siis ei ole sel juhul siis ümbrikku vajagi, aga kui soovite ikkagi, et pulmakaart oleks veel ka ümbrikus, siis pakume ka valikus erinevaid ümbrikke, nende ümbrikega saate tutvuda siin.

Aga olgu öeldud, et pulmakaart on alati pakendatud turvalisuse huvides tsellofaanist ümbrisesse.

Käsitööna valmistatud rahakaardid leiate meilt

Ilukaardid meisterdatud rahakaardid on tavaliselt valgest tugevast kvaliteetsest säraga kartongist, vahel on kinkijale teada konkreetse pulma värvi,  ja soovitakse nendes toonides pulmakaarti, sel juhul vaadake meie e-poes rahulikult ringi, meil on ka mõned teiste värvidetoonidega pulmakaardid saadaval, kuid kui soovitud värvi pulmakaarti siiski hetkel ei leia, siis võtke meiega ühendust ja me meisterdame teile täpselt sellist tooni kaardi nagu teil vaja on. Ilukaardid väga populaarne pulmakaart on klassikaline valge kaart nagu nt see siin.

Ühe kaardi valmistamine võtab meil aega nii 3 kuni 5 tööpäeva, aga saame ka lühema ajaga hakkama. Seda  sellepärast, et teame kui väga peab kingitud pulmakaart meeldima ka kinkijale.

Ilukaardid Instagrami kontol on valik tehtud töödest. Aitäh, et kingite mälestusi!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv