,

Sünnipäeva kaart isale

9,00 10,00 

Käsitöökaart on kohe olemas. Mehele sobivalt lihtne ja soliidne.

Soovi korral saab lisada kaardile ka sünnipäevalapse vanuse.

Teksti trükk kaardi sisse tasuta! Suur valik salme sulle siin.

KIIRE TARNE: 1-2 päeva pakiautomaadiga Itella.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäeva kaart isale

Sünnipäeva kaart isale on südamlik ja lihtne käsitöökaart isale. Reeglina ei soovita meessoost sünnipäevalapse kaardile lilli ja liblikaid, seega on selline käsitöökaart oma personaalse lausega igati asjakohane mehele kinkimiseks. Sünnipäeva kaardile on kinnitatud 3D efektiga tekstialus. Kahepoolega õnnitluskaart on metalselt musta värvi 300g/m² kvaliteetsel ja tugeval kartongil. 

Õnnitluskaardi mõõtmed on 9,5 cm x 19 cm. Kaart jõuab kliendini kaitsvas tsellofaanist ümbrises ja kui soovite siis on ka  võimalus tellida kaardi mõõtmetele vastav ümbrik.

Sünnipäeva kaart isale

Kui soovid, siis kinnitame kaardile raha jaoks rahatasku, et saaksid sinna vahele asetada kingituseks raha. Raha kinkimise plaani korral sooritage valik: soovin rahataskut, mille leiate rippmenüüst kohe kaardi kõrvalt.

Kõik Ilukaardid valmistatud sünnipäeva kaardid on võimalik tellida nii rahataskuga kui ka ilma.

Meil tegelikult ei ole kuskil kaardi küljes mingit taskut, nimetame seda detaili lihtsalt niimoodi, kui teil on hea sõna kuidas seda veel nimetada, siis öelge palun meile. Aga uuesti rahataskust, tegelikult on tegemist õnnitluskaardiga sobiva kauni pitsilise detailiga ning hiljem on see detail lihtsalt ilus pisidetail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaardi saaja sealt paberraha ära võtab. Kaardi parem poolse külje külge paigutame sinu poolt valitud teksti salmiga, see tekst saab trükitud lumivalgele paberile, mille kinnitame omakorda kaarditoorikule. Et teil luuletust või salmi lihtsam valida oleks, siis oleme kogunud parima valiku luuletusi ja salme siia.

Sünnipäeva kaart isale armsa tekstiga

Reeglina on meie meisterdatud sünnipäeva kaardid 300g/m2 paksusest kartongist mõõtmetega 9,5 cm x 19 cm. Kui teil tekib soov hoopis mingile teistsugusele meessoost isikule sobivale kaardile, siis saate meile kirjutada Esita tellimus vormi kaudu või läbi Facebooki või Instagrami kaudu või alati võite meile ka helistada.

Huumor on elu alus, seega on Ilukaardid kaartide seas väga populaarsed humoorika tekstiga õnnitluskaardid. Vaata seda kaarti näiteks.  Näitena lause: Naisterahvaid, pakse, karvaseid ning vahvaid! Need on soovid meie poolt, ise kanna selle eest hoolt! Või mõni veel julgem lause? Edasta oma soovitud lause ja paneme selle kaardile. Kõlab põnevalt, eksole?

Meilt tellitud käsitöökaardid valmivad tavaliselt umbes 3 kuni 5 päevaga, aga kui sul on ikka väga väga ruttu, kaarti kätte saada, siis kirjuta meile, ja me teeme veel veel rutem. Me imestame ja rõõmustame iga päev kui palju fänne meil juba on. Oleme südamest tänulikud!

Ilukaardid meisterdab oma käsitöökaardid alati hoole ja armastusega. Me saadame oma kaardid üle Eesti kuhu vaja, kasutades pakiautomaate, Itella pakiautomaadiga jõuab pakk kliendini 1-2 päevaga, Omnivaga  aga kuni 4 tööpäevada. 

Ilukaardid tehtud töödega saad tutvuda Ilukaardid Instagrami kontol, selleks vaata siia.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv