,

Beebikaardid beebipoisi minisünnade jäädvustamiseks

15,00 

Beebikaardid.

Beebi fotokaardid jäädvustamaks kõiki Sinu beebi tähtsaid hetki.

Komplektis: 2 erinevat tausta; 13 ümmargust silti; rosett elevandipoisiga.

Sina ise valid, milline antud fotol beebikaart saab olema.

Kaarditoorik on metalse ja sillerdava pinnaga helesinisest 300g/m² kartongist. Kaardi tausta mõõt on  10 x 14,5 cm.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Laost otsas

Kategooriad: ,

Beebikaardid.

Komplekti kuulub kõik, mis pildil on näha, selleks et saaksid kujundada just sellised beebikaardid, mis sulle meeldivad. Valid tausta, lisad soovi korral roseti elevandi beebiposiiga ja seejärel õige vanusega ringikujulise detaili. Asetad kokku sätitud beebikaardi lapse kõrvale ja pildistad. Hetk on jäädvustatuks igaveseks.

Beebikaardid ja detailid on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Beebikaardid beebipoisile.

Kõik sünnipäevad on pidusid väärt, kuid minisünnad on eriti eriti tähtsad peod. Hiljem on ju nii hea fotodelt beebikaardi järgi teada, mitme kuu vanune Sinu laps sel pildil on ja saab pilte võrreldes aimu kui ruttu laps kasvas ja arenes nende kuude jooksul. Jah neid minisünnasid ju täpselt ainult kaksteist ongi. Täpselt niimitu vanuse detaili on ka komplektis. Ilusa mälestuse jäämiseks on hea kasutada enda soovi järgi ja ise kujundatud beebikaarte.

12 beebikaarti beebipoisi tähtsate hetkede mäletamiseks.

Need beebi fotokaardid jäädvustamaks kõiki Sinu beebi tähtsaid hetki. Komplektis sisaldub: kaks erinevat tausta, tere tulemast maailma silt, kuhu soovi korral saab lisada ka beebi nime; ühe kuu vanune kuni ühe aasta vanune sildid, rosett elevandipoisiga, kõik pastelsetes sinistes toonides. Sina ise saad sättida, milline antud fotol sinu beebikaart saab, kasutades taustasid ja rosetti. Soovi korral saame sulle teha silte juurde, näiteks tekstiga: Täna käisin esimest korda õues; Täna käis mul vanaema külas; Magasin terve öö; Pissisin issile taskusse; Täna naeratasin esimest korda; Täna seisin esimest korda; Täna tegin oma esimese sammu; Minu esimene hammas; Mul on nüüd kaks hammast; Mul on nüüd kolm hammast jne Anna meile aga teada, mis lauseid juurde soovid. Kui Sulle meeldiks aga mingi teine tegelane elevandipoisi asemel (näiteks karu, või hunt või üldse auto või lennuki pilt), või soovid beebikaarte teistes värvi toonides, siis anna meile oma erilisest soovist teada näiteks läbi lehepäises asuva tellimisvormi: Esita tellimus.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed ning me soovime pakkuda Sulle alati Sinu jaoks parimat kaarti.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv