,

Flamingoga sünnipäeva kaart

6,00 7,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Õnnitluskaart pisikesele printsessile roosakvartsi tooni toorikul, efektse õhulise lillega.

Sildikesele tuleb sünnipäevalapse nimi.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Flamingoga sünnipäeva kaart

Flamingoga sünnipäeva kaart on sobilik kingitus pisikese printsessi sünnipäevaks. Käsitööna valminud kaardil on pilkupüüdev roosakvartsi tooni flamingo. Kaunistuseks lisatud kaardile roosakvarsti tooni kartonigist pitsilised detailid ning mõned roosad sillerdavad pärlid. Kaardil on alus sünnipäevalapse nime ja vanuse jaoks, vajadusel saab sünnipäeva lapse vanust kaardil muuta.

Flamingoga sünnipäeva kaart sünnipäevalapse vanusega.

Antud sünnipäeva kaart on sobilik kingitus väikesele neiule, kes armastab kaunite flamingode maailma, ilu ja sära. Kahepoolne kaart on metalse roosakvartsi tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud flamingo ja suur õrn pitsiline lill, sünnipäevalapse nime alus ja alus vanuse jaoks. Kõik need paberist detailid on roosa kvratsi tooni paberist.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Flamingo sünnipäeva kaart roosades toonides.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv