,

Sünnipäeva kaart poisile

6,00 7,00 

Käsitöökaart on kohe olemas.  

Õnnitluskaart pisikesele poisile helesinisel toorikul.

Kõige ilusamad luuletused lapse kaardile leiad siit.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäeva kaart poisile.

Heledates toonides pastelne sünnipäeva kaart poisile on sobilik kingitus armsale pisibeebile tema sünnipäevaks. Käsitööna valminud kaardil on armas beebipoisilk pilt. Heledates pastelsetes, malbetes ja rahulikes toonides kaardile saab soovi korral lisada sünnipäeva lapse vanuse või nime või ka mõlemad. Anna oma selle kohasest soovist meile kindlasti tellimises teada ja teeme soovid teoks.

Helesinine sünnipäeva kaart poisile.

Antud sünnipäeva kaart poisile on sobilik kingitus pisikesele beebile tema esimesteks sünnipäevadeks või minisünnadele. Kahepoolne kaart on metalse helesinist tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud beebi elevandi pilt ja tekst kirjaga õnnesoovid.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada ka niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Sünnipäevaks kaart poisile helesinistes toonides.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad ja meilt tellid.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv