,

Häid pühi!

12,00 13,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas. 

Kahepoolne kaarditoorik on metalse ja sillerdava pinnaga helesinist tooni 300g/m² kartongist.

Kujundan kaardi ka seest, kõige ilusamad jõulusalmid olen sulle kogunud siia.

Kaardi mõõt kokkumurtult 9,5×19 cm

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga, kuni 4 päeva Omnivaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Häid pühi

Häid pühi jõulukaart on pastelsetes toonides, suurte käsitööna valminud jõulutähtedega, pühalikult särav kaart ja see jõulukaart on eriti rohkete detailidega, kaunistatud käsitööna valminud metalselt säravate jõulutähtede õitega, mille keskel käsitööna valminud tolmukad. Kaardil on rohkelt erinevaid detaile, lillelehti, kuuseoksi ja pärleid. Jõuluteemaline disainpaber, mida taustaks on kasutatud, on samuti malbetes toonides. Kaardile on lisatud rohkelt valgeid ja säravaid detaile ja metalset sära, ning kartongist 3D efektiga detail kirjaga häid pühi! Kaart on 3D efektiga ja suhteliselt kõrge. Kaardi toorik on säravast metallik kartongist.

Kaardi mõõdud kokkumurtult on ca 9,5cmx19 cm. Ilukaardid valmistatud kaardid on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kiletaskusse.

Häid pühi tekstiga kaart

Kui on soovi siis saab jõulukaardile sisse vasakule poolele lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite jõuludeks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Häid pühi jõulukaart

Kui Te soovite aga mingit teist jõulukaarti, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma konkreetset soovi  Esita tellimus lehelt. 

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellised kaardid nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv