,

Õnnitluskaart õnnesoovid

9,00 10,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Õnnitluskaart säravvalget tooni toorikul, suure valge foamiranist lilleõiega, efektsete heleroosade ja helesiniste lilledega.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Õnnitluskaart õnnesoovid

See õnnitluskaart õnnesoovid on pastelsetes toonides, suure vaöge foamiranist lille ja pisikeste heleroosade ja helesiniste detailidega, paberist ja foamiranist lillede ning puidust südametega kaart. See kaart on küljelt paelaga seotav. 

Õnnitluskaart õnnesoovid suure foamiranist lillega.

Antud elegantne õnnitluskaart on sobilik kingitus lilli ja pärleid armastavale naisele või neiule sünnipäevaks. Kahepoolne kaart on metalset valget tooni 300g/m²  paksusega kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud 3D efektiga ehk ruumiline suur foamiranist lill ning ruumilise efektiga detaile. Kaardi üldmulje on elegantne ja külluslik. Kaardi alumisel osal on tekst Õnnesoovid, samuti metalsest helesinisest säravast kartongist.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kileümbrisesse. Kui te soovite aga kinkida kaarti ümbrikus, siis nüüd on juba mõmnda aega meil pakkuda ka erinevaid ümbrikke, selleks vaata siia.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähed, siis sellele mõeldes võimaldame valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Õnnitluskaardi õnnesoovidega leiad Ilukaardid lehelt.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie Ilukaardid käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et meid kingid.

 

 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv