,

Härrale sünnipäevakaart

9,00 10,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  Vanus kaardil muudetav.

Sünnipäevakaart mehele. Kahepoolne kaarditoorik on metalse ja sillerdava pinnaga helesinist tooni 300g/m² kartongist.

Kaardi mõõt kokkumurtult 9,5×19 cm

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Härrale sünnipäevakaart

See sinise ülikonnaga sünnipäevakaart härrale on sobilik kingitus kallile meessoost inimesele, kellele ei tahaks lilli ja liblikaid kinkida. Kahepoolne kaart on metalset valget tooni 300g/m² kartongist. Ülikonna kartong on ilus elektrisinine, ülikoonal on musta värvi nööbid. Kaunistuseks on kaardile lisatud hõbedane lips ja hõbedane lill ning valged lillelehed. 

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Härrale sünnipäevaks kaart.

Soovi korral saab sünnipäevakaardile sisse vasakule poolele lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Härrale sünnipäevakaart.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te soovite aga mingit teist mehele sobilikku kaarti, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma konkreetset soovi  Esita tellimus lehelt. Muuhulgas lisame, et väga populaarsed on julgete tekstidega kaardid: Naisterahvaiud, pakse, karvaseid ja vahvaid! Need on soovid minu poolt, ise kanna sellest hoolt! Kuid lase oma fantaasial möllata, ja anna teada, mis teksti Sina kaardile paneksid. Kasvõi: Endiselt 21, aga ainult hämaras ja kaugelt 😉 

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv