,

Armas õnnitluskaart – lollipopkaart

15,00 

Efektne lollipopkaart on sobilik kingitus tõelisele rebase fännile.

Vanus kaardil muudetav. Lintidele saab lisada õnnitlejad ja õnnesoovi.

Lollipopkaardi üldpikkus on 30 cm, lollipopi osa läbimõõt on 14 cm.

Laost otsas

Armas õnnitluskaart

Armas õnnitluskaart on efektne kingitus sünnipäeva lapsele, kellele lemmik tegelaseks on rebane. Selle kingituse saab hiljem ilusti mälestuseks hoida näiteks vaasis või topsis laua peal, väga väga pikka aega pärast sünnipäeva pidu.

Armas õnnitluskaart rebasetüdrukuga 

Lollipop kaardile on võimalik soovi korral kirjutada sünnipäeva lapse nimi ning kaardi teisele küljele sünnipäeva lapse vanuse ning roosadele paberist lintidele õnnesoovi ja samuti ka õnnitlejad. Kuid samas on võimalus ka kaardi pöördele ringikujulise detaili sisse kujundada hoopiski õnnesoov, ning sünnipäeva lapse vanus paigutada näiteks hoopis kaardi esimesele poolele, sel juhul ei pea lintidele õnnesoove kirjutama ning saab lisada märgatavalt rohkem linte, ühesõnaga on see lollipopkaardi kujundamine väga suur suur fantaasia küsimus, ja teeme selle Sulle täpselt nii nagu Sa tellida julged:)

Lollipop kaart on väga populaarne väikeste piigade seas. Fantaasiate maailmas on ükssarvikud tuntud müstilised olendid. Põhjataevas paikneb taevaekvaatori lähedal Ükssarviku tähtkuju, mis on Eesti taevas vaadeldav sügisel ja talvel.

Armas kaart ehk pulgakommikaart.

Kui Sulle meeldiks aga mõnda teist värvi tooni lollipop kaart või hoopis üldse mingi muu lemmik tegelasega (valikus hetkel: elevandibeebi, karubeebi, ükssarvikud ja jänesed) lollipop kaart, siis saad oma soovist anda meile teada läbi tellimisvormi: Esita tellimus esi lehekülje päises. Samuti valmistame lollipopkaarte loomulikult ka poistele, sel juhul kasutame siniseid ja halle jms poisilikke toone, lisame rohkem tähekesi ja muid detaile, ning vähem pärleid, pitse ja satse. Eriti populaarseks on osutunud lollipop kaardid just katsiku kingituseks, beebio sünni puhul, isegi juhul kui lapse nime veel ei ole ametlikult pandud, sel juhul saame kujundada kaardi näiteks Väike Prints või Väike Printsess kirjaga või hoopiski Tere tulemast kirjaga. Ideede saamiseks võid vaadata meie Tehtud tööde ehk Galerii lehele.

Lollipop kaardid on nagu kõik Ilukaardid käsitöökaardid pakendatud kaitsvasse tsellofaankotti. Kaardid liiguvad üle Eesti pakiautomaatide vahendusel, automaadi valiku saad teha ise juba Kassa lehel. Soovi korral saad kaardile ka ise järele tulla.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv