, ,

Ilusat emadepäeva

10,00 11,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Kõige ilusamad luuletused emadepäeva kaardile leiad siit.

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga! Või tule osta käest-kätte.

 

Ilusat emadepäeva

Ilusat emadepäeva on pastelsetes toonides kaart kõige tähtsamale inimesele su elus. Sinu emale. See armas pastelsetes toonides emadepäeva kaart on õrnades toonides tekstiilist lilledega, see käsitöökaart on efektne kingitus oma tänu näitamiseks emale. Käsitöökaardilt leiad aluse tekstiga: Kallile emale. Lisaks on meie e-poes veel valik kohe olemas käsitöökaarte, mis oleks ilus kinkida emale emadepäevaks, soovitame vaadata näiteks seda kaarti siin.

Ilusat emadepäeva soovides

MIda oskaks veel emale soovida, kui ilusat emadepäeva! See ema jaoks valmistatud käsitöökaart on metalset heleroosat tooni 300g/m² paksusega kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud pastelesed lilled ning kartongist lillelehti ning südamekesed kaardi nurkadesse. Kaart on üldmuljelt elegantne ja külluslik, nagu Ilukaardid kaartidele omane on. Käsitöökaart on küljelt vanaroosa tooni paelaga kinni seotud.

Kaardi mõõtmed on 9,5 x 19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanümbrisesse. Kui soovite kaarti kinkimiseks ümbrikusse panna, siis pakume ka kaardiga sobivaid ümbrikke, neid on meil mitmeid, vaadake näiteks siia või kirjutage otsingusse sõna ümbrik ja valige meeldiv välja.

Alati saame käsitöökaardile lisada ka nn tasku raha jaoks. Sageli on soov kinkida tähtpäevaks kaardiga koos paberraha, et kingisaaja saaks ise oma kingi valida, siis ei ole hirmu, et kingitakse mittevajalikku träni. Sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Aga muidugi, ei ole tegelikult tegemist taskuga, nimetus on talle lihtsalt selline pandud, tegelikult on see nn “tasku” ikka silmale kaunis kaardiga kokkusobiv kartongist detail, kuhu vahele saab pista rahatähed ning mis on hiljem lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel. Ilukaardid kaartidel on tekst kaardi sisse alati kaardi hinna sees. Me paigutame teie poolt valitud teksti avatud kaardi paremale poolele valgele paberile,  selle kinnitame omakorda kaardi tooriku külge.

Ilus emadepäeva kõige kallimale

Ilukaardid käsitöökaardid on tavaliselt 300g/m2 paksusega kvaliteetsest kartongist.

Me teostame teie personaalsed tellimused reeglina 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid kõik e-poes kohe olemasolevad kaardid postitame samal päeval või tellimuse tegemise järgneval tööpäeval. Kui vajate Ilukaardid tooteid kiiremini siis andke teada ja pakume ka võimalust kaardile ise järgi tulemist. Itella pakiautomaadiga saatmisel liiguvad pakid saajani 1-2 tööpäevaga, DPD liigutab ka pakke pakiautomaadist pakiautomaati väga kiiresti. Omnivaga peame aga arvestama kuni lausa 4 tööpäeva.

Ilukaardid juab tehtud töid saate näha Ilukaardid Instagrami lehele.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv