,

Karp-kaart pulmadeks

28,00 29,00 

Vutlarkarbis pulmakaart on Ilukaardid vaieldamatult kõige populaarsem pulmakaardi stiil.

Kõige romantilisem pulmakaardi stiil, rohelise ja valge kooslusega.

Teksti trükk Ilukaardi sisse on alati tasuta. Oleme kogunud kõige ilusamad pulmaluuletused siia.

Teile kahele asendame soovil pruutpaari nimedega.

TARNE Itellaga 1-3 päeva!

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Karp-kaart pulmadeks.

Karp-kaart pulmadeks on pulmastilistika klassika toonides, rohelise ja valge kooslus. Kahepoolne kaart on metalse ja sillerdava pinnaga valgest 300g/m² paksusega kartongist, samuti on volditud karp tugevast valgest vastupidavast kartongist. Nii kaardil kui karbil on suvine romantilise hõnguga vibe. Ilukaardid stiililemmik nn shabby chic stiil.

Ilukaardid kõikidel kaartidel on tekst kaardile alati kaardi hinnas. Oleme sellele mõeldes kogunud kokku valiku ilusaid luuletusi ja aforisme, mille hulgast on teil mugav siit.

Vutlar stiilis karp-kaart pulmadeks

Vutlarkarbiga pulmakaart on Ilukaardid on aegade algusest peale olnud kõige populaarsem pulmakaardi stiil. See konkreetne disainpaber leidis meie juurde tee juba eelmisel suvel ja on siiani väga populaarne, kuna tal on väga palju erinevaid disaine.

Kaardi mõõt, mis on kinkimise hetkeks karpi pandud on kokkumurtult 9,5×19 cm. Pulmakaart koos karbiga on pakendatud turvalisse tsellofaanist ümbrisesse.

Pulmapäev on üks imeline päev kahe armunud inimese elus, ja jääb neile meelde terveks eluks.

kõik detailid nende pulmapäevas on suure tähtsusega.  Ja see päev kipub mööduma nii kiiresti, kuid mälestus jääb just näiteks kingitud pulmakaardi näol igaveseks. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles terve elu, seega olgu see detail pruutpaarile ainuomane ja ikka ainulaadne. Et aastaid hiljem ikka taas ja taas vaadates meenuks eriline päev ja kaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on ainulaadsed ja kordumatud.

Sageli soovib pruutpaar, et kink oleks ümbrikus, sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Mingit taskut ei ole tegelikult kuskil, nimi on tal lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista raha ja see detail pulmakaardi vasakul poolele on hiljem lihtsalt üks ilus detail, kui kaart avada.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et säilida aastaid ja aastaid hiljem.

Käsitööna valminud karbis kaart pulmadeks.

Meie pulmakaardid on enamjaolt säravvalgel toorikul ja valgest kartongist, kuid sageli on konkrretsel pulmal omad toonid ja kui soovite pulmakarti just nendes pulma toonides ja kui soovitud toonides pulmakaarti ei ole momendil e-poes kohe saadaval, siis kirjuta meile oma soovist Esita tellimus lehe kaudu.

Reeglina valmivad meie pulmakaartide tellimused nii 3 kuni 5 päevaga, kuid erandina oleme alati võimalusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema aja vältel. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, me kõik temate kui hea on kaarti ülesandes südames tunda, et vot see ongi just see kaart, mis hinges neile kinkida soovid, ikka armastusega tehtud ja armastusega kingitud.

Ilukaardid meisterdatud ja juba kingitud kaartidega saad tutvuda Ilukaardid Instagrami kontol.

 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv