,

Käsitöökaart kooli lõpetamiseks

11,00 12,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Kõige ilusamad luuletused kaardi sisse oleme sulle kogunud siia.

Sa saad valida ka kaardiga sobiva ümbriku!

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Käsitöökaart kooli lõpetamiseks

Käsitöökaart kooli lõpetamiseks on üks sobiv kaart selleks noore inimese elutähtsaks sündmuseks, koolilõpetajale on meeldejääv mälestus kaart koos uhke sõnumiga. Käsitöökaardil on pilkupüüdev glitter kartongist 3D efektiga tekst Tuult tiibadesse ning uhke lill ja ülikonna kuju. Kaart on siniste toonidega, sobimaks noorele mehele kooli lõpetamiseks. 

Käsitöökaart koolilõpetajale

Antud kaart on sobilik kingitus kooli lõpetavale noorele mehele.  Kahepoolne kaart on metalset tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud suur 3D efektiga lill ehk ruumiline paberist lill. 

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5 x 19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite koolilõpetajale kinkida rahatähti, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Kaart kooli lõpetajale

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv