Käsitöökaart pulma

17,00 18,00 

Kohe olemas pulmakaart. Imeliselt säraval kartongil, romantilise disainpaberiga.

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega.

Kõige ilusamad pulmaluuletused oleme kogunud siia.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooria:

Käsitöökaart pulma

Käsitöökaart pulma on romantilise kattedisain paberiga valge paelaga seotav kaart, millel on roosad paberist uhked lilled, valged lillelehed ja heleroosad pärlid. Kahepoolne kaart on valgest metallik sillerdavast 300g/m² paberist toorikul, romantilise pastelsetes toonides  kattedisainpaberiga,  Ilukaardid kujundab alati ka kõik kaardid seest, selleks oleme kogunud teile valiku salme, tehke oma valik siit. Lisaks oleme teie jaoks kogunud ka parimaid tsitaate.

Käsitöökaart pulmadeks

Ilukaardid meisterdatud käsitöökaardid on mõõtudega 9,5cm  x 19 cm.

Pulmapäev on selle noorpaari jaoks elu kõige tähtsam päev. See tähtpäev on neil tavaliselt detailse täpsusega paika pandud. Ja alati ütlevad kõik pruutpaarid nagu ühest suust, et see pulmapäev möödub nagu üks viiv, kuid õnneks jäävad neid aastateks saatma nende mälestused. Näiteks just kingitud pulmakaartidena. Seetõttu on Ilukaardid võtnud enda südame asjaks, et leiaksite meie pakutud käsitöökaartide hulgast alati meeldiva pulmakaardi.

Mõnikord on pulmakutsele kirjutatud, et paar soovib kingitust, mis mahuks ümbrikusse. Seda silmas pidades pakume teile valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Ei ole vaja hirmu tunda, mingit taskut tegelikult me kuhugi ei õmble, me oleme talle lihtsalt selline nimetuse andnud. See niinimetatud rahatasku on tegelikkuses üks ilus pitsiline pulmakaardiga kokku sobituv paberelement, kuhu vahele saate panna soovitud summa ning hiljem on see ilma rahatäheta lihtsalt üks silmale ilus pitsiline detail pulmakaardi vasakul poolel, kui kaart lahti teha. 

Võib olla siis ei ole sel juhul ümbrikku vajagi, aga kui soovite ikkagi, et teie kingitud pulmakaart oleks veel ka ümbrikus, siis pakume ka valikus erinevaid ümbrikke, võite vaadata siia.

Ja olgu öeldud, et pulmakaart on pakendatud turvalisuse huvides tsellofaanümbrisesse niikuinii.

Käsitööna valmistatud pulmakaart

Sarnase disainpaberiga on mei pakkuda näiteks selline kaart. Ilukaardid meisterdatud pulmakaardid on tavaliselt valget tooni tugevast kvaliteetsest kartongist, kuid vahel on kinkijale teada konkreetse pulma värv,  ja soovitakse nendes toonides pulmakaarti, sel juhul vaadake meie e-poes rahulikult ringi, meil on ka mõned teiste värvide toonidega pulmakaardid saadaval, kuid kui soovitud värvi pulmakaarti siiski hetkel ei leia, siis võtke meiega ühendust ja me meisterdame teile täpselt sellist tooni kaardi nagu teil vaja on. 

Ühe kaardi valmistamine võtab meil tavaliselt aega nii 3 kuni 5 tööpäeva, kuid vajadusel tuleme kaardi soovidele vastu ka rutem. Seda kõike, ikka sellepärast, et teame kui väga peab kingitud pulmakaart meeldima ka kinkijale endale.

Ilukaardid Instagrami kontol on valik tehtud töödest. Aitäh, et kingite mälestusi!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv