Kaunis pulmakaart

15,00 16,00 

Pulmakaart, mis on kohe olemas. Kaart on metallik valgel kartongil. Kaunistuseks armsad tekstiilist lilled.

Ilukaardid kaartide ostu korral on teksti trükk alati hinnas. Kõige ilusamad salmid leiad siit.

TARNE kiire 1-3 päeva Itellaga. Käest kätte ostmise võimalus.

 

Tootekood: - Kategooria:

Kaunis pulmakaart

Kaunis pulmakaart on Ilukaardid meisterdatud käsitöökaart. Kahepoolne pulmakaart on metalselt sillerdava pinnaga valgest 300g/m² paksusega kartongist.

Ilukaardid on kogunud valiku pulma kaartidele sobivaid parimaid tekste, et saaksite ise otsustada, mis teie kaardile sobiks, selleks vaadake siia. 

Kaunis pulmakaart noorpaariga.

See kaart on mõõtmetega 9,5×19 cm. Pulmakaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse, kuid pakume ka valikus kaardiga kokku sobivat ümbrikku.

Terve abielu jooksul on pulmapäev nende kahe inimese jaoks see kõige tähtsam päev. Ja jääb neid mõtteis saatma kogu elu.

Selle päeva iga detail on neil läbimõeldud ja planeeritud, et mälestused sellest päevast jääksid ainult parimad. Noorpaarid hoiavad erilised pulmakaardid alati alles, seega olgu see detail pruutpaarile omane ja kinkijale meelepärane. Et ka hiljem, pulmapäeva meenutades, meenuks eriline päev ja kaardi kinkijad. Kuigi vahel tellitakse kaart, kunagi juba valminud kaardi moodi, siis tegelikult ei tule ükski kaart täpselt satrnane, tegemist ikkagi käsitöökaartidega. Ainulaadsus on garanteeritud.

Sageli kirjutab pruutpaar kutsele, et nad soovivad pulmakingitust, mis mahuks ümbrikusse. Sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Et milline see tasku on? Muidugi, ei ole tegelikult mingit taskut, nimetus on meil talle lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv kartongdetail, kuhu vahele saab asetada rahatähe ja hiljem on see ilma rahatäheta, lihtsalt ilus detail kaardi küljes.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on ilusti peidus, siis on veel üks hoopis teistsugune võimalus.  Nimelt valmistab Ilukaardid ka karpe tugevast valgest vastupidavast kratongist ja seega on teil võimalus tellida vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Soovite vaadata näiteks seda kaarti. Siis on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et säilida aastaid ja aastaid hiljem.

Käsitööna valminud pulmakaart

Tavaliselt valmivad Ilukaardid tehtud pulmakaardid valgele toorikuel ja valgest kartongist, kuid vahel on juba kutsel kirjas, mis on konkreetse pulma värvid, siis on Teil võimalus valida vastavate värvidega kaart ja kui soovitud värvidega pulmakaarti ei ole hetkel saadaval, siis võite meile oma nõudmistest anda teada Esita tellimus vormi kaudu.

Keskmiselt valmistame oma tellimusi ca 3-5 päeva, kuid erandina oleme soovidele vastu tulnud ka lühema ajaga, kui on vaja siis teeme. Seda selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile vaja. Ka me ise teame, kui hea on tunne  kui kaarti üle andes ütleb süda, et see on õige kaart, hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Veel rohkem armastust meile kõigile!

Juba valminud Ilukaardid töödega saad tutvuda Ilukaardid Instagrami kontol

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv