, ,

Käsitöökaart ristimispäevaks

11,00 12,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Valgel toorikul käsitöökaart beebipoisile ristimispäevaks, 3D efektiga kiikhobu.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Käsitöökaart ristimispäevaks

Käsitöökaart ristimispäevaks on lihtne kuid uhke, nagu ühele ristimispäeva kaardile kohane. Kuna ristimispäev on natuke pidulikum kui tavaline tähtpäev, siis on ristimispäeva kaardid meil vaslmistatud samast kartongist, millest teeme pulmapäeva kaarte. Ikka valge ja helge kartong.

Käsitöökaart ristimispäevaks

Antud ristimispäeva õnnitluskaart on sobilik kingitus beebipoisile, kel ristimispäeva pidustused tulemas. Kahepoolne kaart on metalse ja kuldselt sillerdava pinnaga valget tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud kiikhobu sadulale hele hele siniseid pärleid. Kiikhobu ja nimesildi alus on 3D efektiga ehk ruumilised. Kui soovite kaardile teksti VÄIKE PRINTS asemele lapse nime, kellele kaardi kingite, siis pange see soov kindlasti meile kirja.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Käsitöökaart ristimispäevaks on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite ristimispäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele.

Käsitööna valminud kaardid ristipäeva puhul.

Klassikalise käsitööna valminud ristimispäeva kaardid on Ilukaardid lehel valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil meeldiks mõni teine värvi toon, siis on Teil suurepärane võimalus vastavate toonidega ristimispäeva kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv