,

Katsikukaart vintage

10,00 11,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  Õnnitluskaart pisikesele beebiprintsessile heleroosal toorikul.

Kõige iluisamad luuletused lapse sünni puhul oleme kogunud siia.

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Katsikukaart vintage

Katsikukaart vintage on heleroosa beebivankri ja lipukestega pastelne kaart, millel on pitsiline alus beebitüdruku nime jaoks. Käsitööna valminud kaardil on armas heleroosa 3D efektiga beebivanker, lipukett. Heledates pastelsetes, malbetes ja rahulikes toonides kaardile lisame beebi nime ja kaardi sise küljele võime soovi korral panna kirja beebi sünni andmed. Kui sul on selline soov, siis palun anna meil sellest oma tellimuses teada. 

Katsikukingiks vintage stiilis kaart

See konkreetne katsikukaart on sobiv katsiku kink pisikesele beebile ning tema vanematele tema sündimise puhul. Kahepoolne kaart on metalset tooni 300g/m² paksusega paberist. Kaunistuseks on kaardile lisatud beebivanker, lipukett ja tekst beebi nimega alusel. pisike 3D efekt on igal detailil kaardil.

Selle kaardi mõõdud on 9,5 cm x 19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse, kuid pakume teile ka katsikukaardiga sobivat värvi ümbrikku, selle saate tellida siit.

Kui teil on soov katsikuks kinkida raha, siis saame teie kaardile lisada nn rahatasku. Sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut, tehke oma valik. Tegelikult muidugi ei ole tegemist mingit sorti taskuga, nimetus on meil tema jaoks lihtsalt selline, tegelikult on ta üks ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv paberdetail, kuhu vahele saate asetada rahatähed ning mis on hiljem ilma rahatähdeteta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui katsikukaart lahti teha. Kujundame kaardi ka seest. See on alati Ilukaardid kaartide hinana sees. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi toorikule.

Kingituseks katsikukaart vintage stiilis.

Me valmistame kaarte 300g/m2 paksusega paberist. Pakume ka vutlarstiilis karpides kaarte, kui see pakub teile huvi, siis vaadake siia.

Me anname alati endast parima ja proovime kõik personaalsed esitatud tellimused täita 3 kuni 5 päeva jooksul. Kuid kui teil on kaardi saamisega kiire, siis võtke meiega ühendust ja leiame koos lahenduse. Meie kaarte saab osta ka käest-kätte, siis ei pea arvetsam ajakulu mis kulub muidu poakiautomaadiga saatmisele. 

Kui sa soovid näha, milliseid kaarte on Ilukaardid aastate jooksul valmistanud, siis soovitame sul vaada Ilukaardid Instagrami kontole.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv