,

Ükssarvikuga õnnitluskaart

7,00 8,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Õnnitluskaart pisikesele printsessile roosakvartsi tooni toorikul, efektsete 3D elementidega.

Lisan kaardile soovi korral sünnipäevalapse nime ja vanuse.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Ükssarvikuga õnnitluskaart

Ükssarvikuga õnnitluskaart on uhke kingitus müstiliste ükssarvikute fännile. Käsitööna valminud kaardil on pilkupüüdev roosakvartsi tooni ükssarvik. Kaunistuseks lisatud kaardile roosakvarsti tooni kartonigist lipukesed januse alus ning mõned roosad sillerdavad pärlid. Kaardil on kaardi toonis tekst õnnesoovid ning vajadusel muudetav sünnipäeva lapse vanus. Soovi korral saab lisada kaardile sünnipäeva lapse nime. Anna oma soovist meile teada. 

Ükssarvikuga õnnitluskaart sünnipäevalapse vanusega.

Antud sünnipäeva kaart on sobilik kingitus väikesele neiule, kes armastab ükssarvikute müstilist maailma, ilu ja sära. Kahepoolne kaart on metalse roosakvartsi tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud roosa ükssarvik ja 3D efektiga ehk ruumilised roosast kartonigist lipukett ja vanuse alus. 

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Sünnipäevaks kaart roosades toonides.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv