Pulmakaart roosidega

14,00 15,00 

Pulmakaart, mis on kohe olemas.

Pruutpaariga pulmakaart metalsel valgel toorikul, lillelise disainpaberiga.

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Tootekood: - Kategooria:

Pulmakaart roosidega

Pulmakaart roosidega on stiilne kaart pulmapeo kingiks. Kahepoolne pulmakaart on metalse ja sillerdava pinnaga valgest ilusast 300g/m² kartongist, suvise disainpaberiga ja foamiranist lilledega.

Teksti saate soovi korral ise valida.

Pulmakaart roosidega pulmadeks

Kaardi mõõt on kokkumurtult 9,5×19 cm. Pulmakaart on pakendatud kaitsvasse kvaliteetsesse tsellofaanist kilekotti.

Pulmapäev on kahe inimese tähtsaim sündmus nende elus.

Iga pisike detail selles päevas on imeline. Ja see päev möödub nii kiirelt, kuid mälestus jääb aastateks just näiteks pulmakaartide näol. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles ju tõenäoliselt terve elu, seega olgu see detail pruutpaarile omane ja ikka ainulaadne. Et aastaid hiljem ikka taas ja taas pulmakaarti vaadates meenuks eriline päev ja kaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on ainulaadsed ja kordumatud.

Sageli soovib pruutpaar, et nende kingitus mahuks ümbrikusse, siis sellele mõeldes pakume valikuks: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta, lihtsalt ilus detail pulmakaardi vasakul poolele, kui kaart avada.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et säilida aastaid ja aastaid hiljem.

Käsitööna valminud pulmakaart

Klassikalised käsitööna valminud kaardid pulmadeks on Ilukaardid kodulehel valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil on teada konkreetsete pulmade toonid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart ja kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel saadaval, siis võite meile oma soovist anda teada Esita tellimus lehelt ja me teeme Teile selle.

Reeglina valmivad meie pulmakaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti ülesandes tunned, et see on just see kaart, mis hinges neile kinkida soovid, ikka suure hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv