,

Kujunda ise kaart

15,00 16,00 

Käsitöökaart, mis valmib täpselt sinu soovi järgi. Vali kaardi toonid, anna mulle teada, sünnipäevalapse nimi ja vanus, kui soovid ka seda kaardile.  

Kõige ilusamad luuletused lapse kaardile leiad siit.

Kingi mälestusi!

Tarneaeg 3-5 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kujunda ise kaart

Kujunda ise kaart on sinu võimalus teha ja kujundada täpselt vastavalt enda soovile käsitöökaart. Kas kirevates toonides või hoopis pastelne, kas lapsele või täiskasvanule. Käsitööna valminud kaardil on armas isetgemise hõng. Sellele kaardile saab soovi korral lisada sünnipäeva lapse nime ning ka tema vanuse. Kaardi kujundamisel lähtun sinu valitud teemast, kuid nagu ikka, siis lõpptulemus jääb siiski üllatuseks.

Kujunda kaart täitsa ise.

Antud sünnipäeva kaart valmib täpselt selline nagu sina seda soovid. Kahepoolne kaart saab metalse tooni 300g/m² kartongist, valikus on pastelsed toonid, Näiteks heleroosa, helesinine, helelilla ja valge. Muidugi saab ka tumedates toonides kaarte. musta ja tumesinist vms Kaunistuseks on kaardile lisatud sinu poolt valitud teemaga ruumilised detailid. Samuti on 3d efektiga nii sünnipäevalapse nimi kui ka vanus kaardil.

Kaardi mõõt kokkumurtult saab selline ca 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada ka niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Ise kujundatud sünnipäevakaart on alati õige valik.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on alati ainulaadsed. Aitäh, et usaldad ja meilt tellid.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv