,

Luksuslik pulmakaart

30,00 31,00 

Pulmakaart, mis on kohe olemas.

Romantiline pulmakaart valgel toorikul, kvartsroosa särava vahekihiga, suurte tekstiilist lilledega. Ära vali juurde ümbrikku või karpi, sest kaart on hästi kõrge, kaart jõuab sinuni tsellofaanist ümbrises.

Teile kahele asendatakse soovi korral pruutpaari nimedega.

Kõige ilusamad pulmaluuletused kaardi sisse leiad siit.

Vali: Soovin rahataskut/ei soovi rahataskut.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Luksuslik pulmakaart

Luksuslik pulmakaart on üks eriti uhke ja meeldejääv kingitus pulma minekuks. Kahepoolne pulmakaart on metalse ja sillerdava pinnaga valgest 300g/m² kartongist, klassikalise pulma stilistikaga, valge ja roosa kooslusega. Kaardil on puidust efektne südame detail ja valgest tekstiilist lipsuga, millel kuldse säraga pärl.

Soovi korral saate kaardile sisse teksti ise valida ja meie kujundame selle. Teksti saate valida siit

Luksuslik pulmakaart

Kaardi mõõt kokkumurtult 9,5×19 cm. Pulmakaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti, mille võib soovi korral ka üleandmisel ümber jätta.

Pulmapäev on kahe inimese tähtsaim sündmus nende elus.

Iga detail selles päevas on imeline. Ja see päev möödub nii kiiresti, kuid mälestus jääb just näiteks pulmakaartide näol igaveseks. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles terve elu, seega olgu see detail pruutpaarile omane ja ikka ainulaadne. Et aastaid hiljem ikka taas ja taas vaadates meenuks eriline päev ja kaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on ainulaadsed ja kordumatud.

Sageli soovib pruutpaar, et kingitus mahuks ümbrikusse, siis sellele mõeldes pakume valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta, lihtsalt ilus detail pulmakaardi vasakul poolele, kui kaart avada.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et olla ilus ka aastaid ja aastaid hiljem.

Käsitööna valminud uhke pulmakaart.

Klassikalise käsitööna valminud pulmakaardid on Ilukaardid lehel valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil on teada konkreetsete pulmade toonid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart ja kui soovitud tooni kaarti ei ole Ilukaardid e-poes hetkel saadaval, siis võite meile oma soovist anda teada Esita tellimus lehelt.

Reeglina valmivad meie pulmakaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel klientide kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges noorpaarile kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Pulmakaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kotti.

 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv