,

Naljakas sünnipäevakaart

11,00 12,00 

Käsitöökaart on kohe olemas!

Julge lausega, rohke dekooriga.

TARNE 1-3 päeva pakiautomaadiga Itella, Omnivaga kuni 4 tööpäeva. Võimalik ka käest-kätte osta!

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Naljakas sünnipäevakaart

Naljakas sünnipäevakaart, mis on eriliselt julge tekstiga, kuid Ilukaardid kaardile omaselt shabby chic stiilis, ikka detailirohke ja lilledega ning pastelne. 

Naljakas sünnipäevakaart tekstiga

See sünnipäevakaart on pastelsel sinisel tugeval toorikul, paberist ja foamiranist lilledega, ning metalsete lillelehtedega. Kaardi ülemisel osal on roosat tooni taustal tekst: Endiselt 21 kaugelt ja hämaras. Kahepoolne kaart on õrn helesinisest kartongist. Kui teil tekib soov kaardile lisada ka sünnipäevalapse vanus siis palun andke meile sellest tellides teada.

Selle sünnipäevakaardi mõõtmed on 9,5 cm x 19 cm. Kaart on pakendatakse kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse. Kui soovite aga ümbrikku, kuhu kaart panna, siis on meil teile pakkuda ka mitmeid erinevaid ümbrikke näiteks sellist.

Oleme valmis panema teie kaardile raha kinkimiseks vajaliku nn tasku. Sellise soovi korral valige rippmenüü valikust: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Kuhugi taskut me tegelikult muidugi õmblema ei hakka, panime talle sellise nime lihtsalt, rahatasku on üks ilus pitsiline kaardiga kokku sobiva tugevast kartongist detail, kuhu saab panna rahatähed ja hiljem kui rahatähed on juba kaardi vahelt ära võetud on tegemist lihtsalt uhke pisidetailiga sünnipäevakaardi vasakul küljel. Ilukaardid e-poest kaarti tellides on tekst kaardile alati kaardi hinnas sees. Teie väljavalitud teksti paigutame kaardi parempoolsele siseküljele. Selleks, et teil oleks salmi valikut lihtsam teha oleme kogunud valiku õnnitluskaartide luuletusi siia.

Naljakas sünnipäevakaart julge tekstiga

Reeglina on meie käsitöökaardid valget, roosakvartsi või helesinist tooni metalsel toorikul, kuid kui teil on vaja mingit teist tooni kaarti, siis on Teil alati võimalus vastav kaart meilt tellida, esitades meile oma soov Esita tellimus vormil, samuti võib võtta meiega on ühendust Facebooki või ka Instagrami kaudu. Veel on meil pakkuda nt sellise tekstiga kaart.

Käsitöökaarte teha on suur rõõm, kuid see on tõeliselt aega nõudev, reeglina valmivad meie kaartide personaalsed tellimused ligikaudu 3 kuni 5 päevaga, kuid vajadusel võtame kõik oma jõuvarud kokku ja leiame aja, või jätame öösel magamata, et teie kaart kiiresti valmis saada. Me mõtleme alati sellele, et saaksite just soovitud kaardi, mis vastaks teie eelistustele, seega olge alati julge ja oma soovides ülimalt üksikasjalik ning täpne. Me teame ka ise milline rõõm on kinkida selline kaart, mis sobiks kaardisaajale nagu sukk ja saabas. Ilukaardid käsitöökaardid valmivad Eestimaa imeilusa looduse keskel, kus inspiratsiooni on igast aknast välja vaadates. Kui sind huvitab, milline see Eestimaa kaunis koht on, siis piilu Instagrami meie kodukontole.

Ilukaardid käsitöökaardid liiguvad imekiirelt üle Eesti Itella vahendusel. Aitäh, et meid kingite!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv