, ,

Romantiline õnnitluskaart soolaleivaks

9,00 10,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Õnnitluskaart helesinisel toorikul, efektsete türkiissiniste foamiranist lillede, pärlite ja liblikaga.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Romantiline õnnitluskaart.

See romantiline õnnitluskaart on sobilik kingitus kallile inimesele, kellele julged julgeid sõnu öelda ja kinkida. Kahepoolne kaart on metalset valget tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud 3D efektiga ehk ruumiline foamiranist valge lill heleroosade tolmukatega ja äärmiselt julge tekst detailil. 

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti. Kuna foamiran on pehme ja vastupidav, siis ei pea kartma, et lill on kinkimise hetkeks muljunud.

Romantiline õnnitluskaart soolaleivaks.

Soovi korral saab õnnitluskaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Romantilise õnnitluskaardi võiks kinkida nt uude koju kolimise puhul.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te soovite aga mingi teise lausega või tekstiga kaarti, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma konkreetset soovi  Esita tellimus lehelt. Muuhulgas lisame, et väga populaarne on ka kaart tekstiga: Et Su kontsad, nõudmised ja eesmärgid oleksid alati kõrged. Kuid lase oma fantaasial möllata, ja anna teada, mis teksti Sina kaardile paneksid. Kasvõi: Endiselt 21, aga ainult hämaras ja kaugelt 😉 

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv