, ,

Õnnesoovid juubeliks

11,00 12,00 

Käsitöökaart on kohe olemas!

Sinisel toorikul, fomairanist ja paberist rukkililledega.

Trükime kaardile ka Sinu soovitud salmi, lai valik salme on siin.

TARNE 1-3 päeva pakiautomaadiga Itella, Omnivaga kuni 4 tööpäeva. Käest-kätte ostuvõimalus!

 

Õnnesoovid juubeliks

Õnnesoovid juubeliks on käsitöökaart, mis valmis Ilukaardid poolt Maaeluminsiteeriumile valmistatud juubelikaartide põhjal.

Õnnesoovid juubeliks käsitöökaardina

See käsitöökaart on sinist tooni tugeval toorikul, Kaardil on kaunistuseks peal suured foamiranist ja paberist rukkililled, ning rohkelt eri tooni lillelehti. Cricutiga väljalõigatud kiri Õnne!, millel on 3D efekt.

Mõõtmed on sellel käsitöökaardil 9,5 cm x 19 cm. Kaart on kaitsvas tsellofaanist kiles. Kui te aga soovite kinkida kaarti ümbrikus, siis on meil teile pakkuda ka erinevaid ümbikke, saate vaadata näiteks siia.

Teie soovil lisame käsitöökaardile detaili raha kinkimise jaoks. Selleks valige kaardi pildi kõrvalt asuvast menüüst: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Mingit taskut me muidugi tegelikult kuhugi õmblema ei hakka, panime sellele detailile sellise nime lihtsalt, rahatasku on tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv paberist detail, kuhu vahele saab panna rahatähed ja hiljem kui rahatähed on vahelt ära võetud on tegemist lihtsalt uhke pisidetailiga käsitöökaardi vasakul küljel. Ilukaardid e-poest kaarti tellides on tekst õnnitluskaardi sisse alati kaardi hinna sees. Teie välja valitud teksti paigutame kaardi parempoolsele siseküljele. Selleks, et teil oleks salmi lihtsam valida oleme kogunud valiku imeilusaid õnnitluskaartide luuletusi siia.

Õnnesoovid juubeli puhul.

Reeglina on meie käsitöökaardid valget, roosakvartsi või helesinist tooni toorikul, see konkreetne kaart on sinist tooni kartongist, kuid kui teil on soov veel hoopis mingit muud värvi kaardile, siis kirjutage meile Facebooki Messengeri või Instagrami sõnumitesse. 

Käsitöökaarte meisterdada on suur rõõm ning täielik kirg, samas on see aega võttev, reeglina valmivad personaalsed tellimused ligikaudu 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid vajadusel võtame kõik jõuvarud kokku ja leiame aja, et teie kaart veel kiiremini valmis teha. Me soovime, et saaksite alati minna peole just sellise kaardiga, mis vastab teie ootustele, seega olge oma tellimuses alati ülimalt üksikasjalik ning täpne. Ilukaardid käsitöökaardid valmivad Eestimaa imeilusa looduse keskel, kus inspiratsioon on igast aknast välja vaadates. Kui sind huvitab, kus neid kaarte meisterdatakse, siis piilu Instagrami meie kodu kontole.

Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on teile vaatamiseks Ilukaardid Instagramis.

Aitäh, et meid kingite!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv