, ,

Õnnitluskaart emale

10,00 11,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Kõige ilusamad luuletused emadepäeva kaardile leiad siit.

Tarneaeg 1-2 tööpäeva Itella pakiautomaadiga! Või tule osta käest-kätte.

 

Õnnitluskaart emale

Ema on meie elus kõige tähtsam inimene. Seega on emadepäev  kõikidesttähtpäevadest kõige tähtsam. See nunnu emadepäeva kaart on pastelsetes toonides, pastelsete tekstiilist lillede ja pärloitega, see käsitöökaart on efektne kingitus oma tänu väljendamiseks emale. Käsitöökaardil on alus tekstiga, kui sulle meeldiks mingi hoopis teine lause kaardil, siis anna meile sellest tellimuses teada. Lisaks on meil e-poes veel valik kohe olemas käsitöökaarte, mis oleks ilus kinkida emale emadepäevaks, soovitame vaadata näiteks seda kaarti siin.

Õnnitluskaart emale emadepäevaks

Ema jaoks valmistatud käsitöökaart on metalset heleroosat tooni 300g/m² paksusega kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud 3D lilled ning rohkelt metalsest kartongist lillelehti ning heleroosad südamekesed kaardi nurkadesse. Kaart on üldmuljelt elegantne ja külluslik, nagu Ilukaardid kaartidele ajas omaseks on saanud. 

Kaardi mõõtmed on 9,5 x 19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse. Kui soovite akarti kinkimsieks ümbrikusse panna, siis pakume ka kaardiga sobivat ümbrikku, vaadake näiteks siia.

Kui kingisaaja sooviks on saada kingituseks raha, siis seda silmas pidades pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. No muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingit moodi riidest taskuga, nimetus on meil talle lihtsalt nii antud, tegelikult on see ikka silmale kaunis kaardiga sobiv kartongist detail, kuhu vahele saab pista rahatähed ning mis on hiljem lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel. Ilukaardid kaartidel on tekst kaardi sisse alati kaardi hinna sees. Me paigutame teie poolt valitud teksti avatud kaardi paremale poolele valgele paberile,  selle kinnitame omakorda kaardi tooriku külge.

Õnnitluskaart emale emadepäeva puhul

Ilukaardid meisterdatud käsitöökaardid on 300g/m2 paksusest kvaliteetsest kartongist.

Teostame teie personaalsed tellimused reeglina 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid rõhutame, et kõik e-poes kohe olemasolevad kaardid postitame samal päeval või tellimuse tegemise järgneval tööpäeval. Kui vajate Ilukaardid tooteid kiirema ajaga siis andke teada ja pakume ka võimalust kaardile ise järgi tulemist. Itella pakiautomaadiga saatmisel liiguvad pakid saajani 1-2 tööpäevaga, DPD liigutab ka pakke pakiautomaadist pakiautomaati väga kiiresti. Omnivaga peame aga arvestama kuni 4 tööpäeva.

Ilukaardid tehtud kaarte saate näha Ilukaardid Instagrami lehele.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv