Õnnitluskaart pulma

9,00 10,00 

Kohe olemas pulmakaart. Imeliselt säraval kartongil, maalähedase pruuni kattedetailiga.

Vali mugavalt omale sobiv pulmakaardi tekst siit.

Tarne kiire, 1-2 päeva Itellaga. Või kasuta käest-kätte ostmise võimalust!

 

Tootekood: - Kategooria:

Õnnitluskaart pulma

Rahuliku maalähedase pruuni tooniga kaart pulma minekuks, kaardil on läbipaistvast klaasist pärlid. Kahepoolne kaart on valgest metallik sillerdavast 300g/m² paberist toorikul, pruuni kattepaberiga, millel köitev embossing. Ilukaardid kujundab kliendi soovi korral ka kõik enda meisterdatud käsitöökaardid seest, selleks oleme kaua aega kogunud parimaid luuletusi, teie saate omale meelepärase valida välja kergesti siit. Ja samas on meil teile pakkuda ka suur hulk pulmakaartide sisse sobivaid tsitaate.

Õnnitluskaart pulma maalähedasel pruunil toonil

Kaart mõõtudega 9,5 cm  x 19 cm on kvaliteetsest valget tooni kartongil. See tähtis päev, pulmapäev, on kõikide abiellujate jaoks nende ühise elu ametliku osa esimene päev, mis jääb meelde igavesti. Seetõttu on pulmapäev vägagi oluline. Kõik pruutpaarid kinnitavad levinud fakti, et pulmapäev möödub imekiirelt nagu üks silmapilk, kuid õnneks jäävad pulmadest alati igavesti imelised mälestused. Seda ju ka näiteks külalistelt kingituseks saadud pulmakaartide näol. Just seepärast on Ilukaardid võtnud oma südameasjaks, et meie kliendid leiaksid meie valmistatud käsitöökaartide hulgast endale alati sobiliku pulmakaardi, mis sobiks täpselt just selle abielluva paariga ja kaardi kinkijatega.

On pulmi, kus on noorpaaril kutsele kirjutatud, et kinki võik mahtuda ümbrikusse. Seda asjaolu silmas pidades pakume oma kliendile valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. See nn rahatasku on tegelikult üks ilus uhke pulmakaardiga kokku sobiv paberdetail, kuhu vahele saab panna kinkimiseks rahasumma ja hiljem on see detail ilma rahatäheta lihtsalt üks ilus pitsiline detail pulmakaardi vasakul osal. Kaardi paremale poolele kinnitame paberi, kuhu on trükitud teie valitud salmi. Et teil pulma salmide valik lihtsam oleks oleme teile kogunud suure hulga pulmasalme siia.

Kui soovite kinkida pulmakaarti ümbrikus, siis pakume valikus ka säravaid ümbrikke, näiteks selliseid. Ja lisame siia teile täpsustuseks,  et Ilukaardid meisterdatud käsitöökaardid on pakendatud turvalisuse huvides tsellofaanümbrisesse meie poolt niikuinii.

Õnnitluskaart pulmadeks

Meil on pakkuda ka vutlarstiilis karpidega pulmakaarte, näiteks see siin. Nii on kaart ilusti kaitsvalt karbis peidus. Ilukaardid meisterdab pulmakaardid on tavaliselt valget tooni tugevale kvaliteetsele kartongile, kuid sageli on kinkijale teada konkreetse pulma värv, näiteks on see märgitud pulmakutsele vms  ja soovitakse selles toonis pulmakaarti, sel juhul vaadake meie e-poes rahulikult ringi, meil on palju ka teiste värvitoonidega pulmakaarte, juhul kui soovitud värvi pulmakaarti siiski te meie kaartide hulgast ei leia, siis palun võtke meiega ühendust ja me meisterdame teile täpselt sellist tooni kaardi nagu te soovite.

Üks käsitöökaart valmib meil tavaliselt 3 kuni 5 tööpäeva, kuid vajadusel tuleme kaardi soovidele vastu ka rutem. Seda ikka selle nimel, et saaksite pulmapeole minna just teile meeldiva kaardiga.

Ilukaardid Instagrami kontol on valik tehtud töödest. Aitäh, et kingite mälestusi! Mälestusi tuleb hoida.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv