,

Pulmadeks

15,00 16,00 

Pulmakaart on kohe olemas.
Smaragdrohelise ja väikese sinepikollasega pulmakaart retro hõnguline.

Teile kahele asendatakse soovi korral pruutpaari nimedega.

Kõige ilusamad pulmaluuletused oleme teile kogunud siia.

TARNE Itellaga 1-2 päeva.

Tootekood: - Kategooriad: ,

Pulmadeks

Pulmadeks nimeline pulmakaart on smaragdrohelise ja vähese kollase  kandvalt siiski valgetes heledates toonides vintage stiilis käsitööna valminud kaart, mis sobib stiilsele pulmapeole. Pulmakaart on kahepoolne, metallik, õrna kuldselt särava pinnaga valgest 300g/m² paksusega paberist, katte disainpaber on vintage hõnguline, millele pruutpaari kuju. Sõnapaari “Teile kahele” asendame soovi korral abiellujate nimedega.

Pulmadeks

Kaart on mõõdult 9,5cm x 19 cm. Pulmakaart on pakendatud kvaliteetsesse tugevasse tsellofaanümbrisesse, kuid soovi korral saate valida ka sobiva ümbriku, see on võimalik tellimusele lisada siit.

Kahe inimese pulmapäev on alati nende kahe jaoks mälestus kogu eluks.

Mälestus, mis saadab neid terve elu. Absoluutselt iga detail ka kõige pisemgi on pulmapäevas määrava tähtsusega. Kuigi pulmapidu möödub just kui viivuga, siis mälestus sellest saadab neid kahte läbi elu. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alati alles, seega olgu see neile kingitud pulmakaart pruutpaarilik ja pulma sobiv. Et ka aastate mööduses veel taas ja taas kaarti vaadates tuleks meelde pulmapäeva emotsioon ja ka selle pulmakaardi kinkinud sõbrad.

Kui pulmakutse saabus, siis vaata hoolega, mis sinna kirjutatud on. Võibolla soovib pruutpaar kingitust, mis mahuks ümbrikusse, oleme ka sellele mõelnud ja pakume teile kaarti tellides kahte võimalust: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Tehke kutsest lähtudes oma valik. Teate, tegelikult ei ole tegemist mittemingi taskuga, nimi on meil tal lihtsalt selline, tegelikult on see tasku imeline kartong pitsdetail, mille vahele saab panna raha ning see detail on hiljem rahata lihtsalt ilus pitsdetail kaardi vasakul poolele.

Seega ei olegi ümbrikku, kui sellist üldse vajagi, aga kui siiski on sooviks, et kaart oleks kaitstud, siis on meil selleks. valikus vutlarstiilis karbiga pulmakaarte, näiteks soovitame sellist. Sel viisil on pulmakaart kaitsvalt peidus, et säilida kau.

Käsitööna valminud pulmakaart.

Kutse saabudes, vaata seda hoolega, vahel on pulmakutsel vihje, mis toon tuleb pulma värvitooniks, ei see ei ole alati valge ja võibolla on valge ka, aga mingi teine värv võib seal veel lisaks olla. Ilukaardid pulmakaardid on enamus meisterdatud valgele väikese säraga toorikule, kuid kui Teil on teada juba, et selle pulma värvid, siis saate meilt sellise kaardi tellida, aga kui soovitud toonides kaarti ei olegi e-poes kohe olemas, siis me teeme teile selle, kirjuta meile Esita tellimus lehelt ja anna võimalikult täpsed juhised.

Meie pulmakaardid valmivad tavaliselt nii 3 kuni 5 päevaga, kuid vahel tuleme erandina kliendile vastu ja meisterdame pulmakaardid ka kiiremini. Sest meie soov on, et saaksite pulma minna just täpseltteie ootustele vastava kaardiga.

Ilukaardid meisterdatud kaarte saab näha Ilukaardid Instagrami kontolt.

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv