,

Lilleline pulmakaart

16,00 17,00 

Pulmakaart, mis on kohe olemas.

Pulmakaart valgel toorikul, suurte tekstiilist roosade lilledega. 3D reljeefse taustaga, roosa vahedetailiga, ära vali juurde ümbrikku, sest kaart on kõrgete lilledega, ja ei mahu ümbriku sisse, kaart saabub sinuni tsellofaanist ümbrises.

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega.

Vali: Soovin rahataskut/ei soovi rahataskut.

Kõige iliusamad pulmaluuletused kaardi sisse leiad siit.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Lilleline pulmakaart.

Lilleline pulmakaart on sobilik kingitus pulma minekuks. Kahepoolne pulmakaart on metalse ja sillerdava pinnaga valgest 300g/m² kartongist.

Pulmakaardi teksti saate soovi korral ise valida.

Lilleline romantiline pulmakaart.

Kaardi mõõt kokkumurtult 9,5×19 cm. Pulmakaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Pulmapäev on kahe inimese tähtsaim sündmus nende elus.

Iga detail selles päevas on imeline. Ja see päev möödub nii kiirelt, kuid mälestus jääb just näiteks pulmakaartide näol. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles terve elu, seega olgu see detail pruutpaarile omane ja ikka ainulaadne. Et aastaid hiljem ikka taas ja taas vaadates meenuks eriline päev ja kaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on ainulaadsed ja kordumatud.

Sageli soovib pruutpaar, et kingitus mahuks ümbrikusse, siis sellele mõeldes pakume valikus: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta, lihtsalt ilus detail pulmakaardi vasakul poolele, kui kaart avada.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et säilida aastaid ja aastaid hiljem.

Käsitööna valminud pulmakaardid pulma.

Klassikalise käsitööna valminud pulmakaardid on Ilukaardid lehel valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil on teada konkreetsete pulmade toonid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart ja kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel saadaval, siis võite meile oma soovist anda teada Esita tellimus lehelt.

Reeglina valmivad meie pulmakaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti ülesandes tunned, et see on just see kaart, mis hinges neile kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

 

Käsitöökaart pulmadeks.

Kõige populaarsema kujundusega Ilukaardid pulmakaart. Lilleline pulmakaart on sobilik kingitus pulma minekuks. Kahepoolne kaarditoorik on metalse ja sillerdava pinnaga valgest 300g/m² kartongist.

Kaardi mõõt kokkumurtult 9,5×19 cm. Käsitöökaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed.

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv