,

Pulmakaart karbis

26,00 27,00 

Pulmakaart, mis on kohe olemas.

Teile kahele asendatakse soovi korral pruutpaari nimedega.

Kõige ilusamad pulmaluuletused oleme teile kogunud siia.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Pulmakaart karbis

Pulmakaart karbis on üks meeldejääv kingitus pulma minekuks. Kahepoolne pulmakaart on metalse ja sillerdava pinnaga valgest 300g/m² kartongist, klassikalise pulma stilistikaga, valge ja rohelise kooslusega.

Soovi korral saate teksti kaardi sisse ise valida ja meie kujundame selle. Teksti saate valida siit

Pulmakaart vutlarstiilis karbis.

Vutlarkarbis pulmakaart on Ilukaardid vaieldamatult kõige populaarsem pulmakaardi stiil. 

Kaardi mõõt kokkumurtult 9,5×19 cm. Pulmakaart koos karbiga on omakorda pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti, mille võib soovi korral ka üleandmisel ümber jätta.

Pulmapäev on kahe inimese tähtsaim sündmus nende elus.

Iga detail selles päevas on imeline. Ja see päev möödub nii kiiresti, kuid mälestus jääb just näiteks pulmakaartide näol igaveseks. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles terve elu, seega olgu see detail pruutpaarile omane ja ikka ainulaadne. Et aastaid hiljem ikka taas ja taas vaadates meenuks eriline päev ja kaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on ainulaadsed ja kordumatud.

Sageli soovib pruutpaar, et kingitus mahuks ümbrikusse, siis sellele mõeldes pakume valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta, lihtsalt ilus detail pulmakaardi vasakul poolele, kui kaart avada.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et säilida aastaid ja aastaid hiljem.

Käsitööna valminud pulmakaart karbiga.

Klassikalise käsitööna valminud pulmakaardid on Ilukaardid lehel valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil on teada konkreetsete pulmade toonid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart ja kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel saadaval, siis võite meile oma soovist anda teada Esita tellimus lehelt.

Reeglina valmivad meie pulmakaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti ülesandes tunned, et see on just see kaart, mis hinges neile kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Pulmakaart koos karbiga on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kotti.

 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv