,

Pulmakaart karp-kaart

28,00 29,00 

Ilukaardid kõige populaarsem pulmakaart on läbiaegade olnud just nimelt vutlarkarbiga. 

Antud romantiline pulmakaart on valge ja natukese rohelise kooslusega. 

Kaardi tekst: “Teile kahele” asendatakse soovi korral noorpaari nimedega, samuti saab lisada karbi südamele noorpaari nimede juurde ka pulma kuupäeva.

Tee valik: Soovin rahataskut/ei soovi rahataskut.

Teksti kaardi sisse saad valida siit.

TARNEAEG 1-2 päeva Itellaga. Omnivaga kuni 4 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Pulmakaart karp-kaart

Pulmakaart karp-kaart on ilus kingitus noorpaarile pulmadeks. Pulmakaart on kahepoolsel toorikul, metalse ja sillerdava pinnaga valgest tugevast 300g/m² kcaliteetsest paberist. Vutlarstiilis karp on volditud valget värvi kartongist ja sobib stiililt kaardiga oivaliselt.

Soovi korral saate pulmaluuletuse kaardi sisse ise valida ja meie kujundame selle.

Pulmakaart vutlarkarbiga.

Vutlarkarbis pulmakaart on Ilukaardid kõige populaarsem pulmakaardi stiil juba aastast 2018. 

Karbis oleva kaardi mõõt on kokkumurtult 9,5×19 cm. Pulma karp-kaart on pakendatud kaitsvasse kvaliteetsesse tsellofaanist kilekotti.

Pulmapäev on kahe inimese kõige kõige tähtsam sündmus nende elus.

Iga pisiasi selles päevas on meeldejääv ja eriline. Pulmapäev lõpeb ruttu, kuid mälestus sellest jääb kasvõi pulmakaardi näol alatiseks. Pulmadeks kingiks saadud pulmakaardid hoitakse alles igavesti, seega olgu see kaart  just sellele pruutpaarile omane. Et terve ülejäänud elu seda kaarti vaadates meenuks eriline päev ja ka kaardi kinkijad. Ilukaardid valmistatud käsitöökaardid on kõik erilised.

Tihti on kutsel kirjas, soov, et pulmakingitus mahuks ümbrikusse, siis sellele tarbeks on meil valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Tegelikult ei ole muidugi tegemist mingi taskuga, nimetus on sellel lihtsalt selline, tegelmist on tegelikult ikka ilusa pitsilise kaardiga kokku sobiv detailiga, kuhu vahele saab panna rahat ning mis on hiljem ilma rahatäheta, lihtsalt ilus detail pulmakaardi vasakul poolele, kui pulmakaart lahti teha. Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Nii on pulmakaart kaitstud, et säilida aastateks.

Käsitööna valmistatud pulmakaart karp-kaart

Käsitööna valmistatud pulmakaardid on Ilukaardid e-poes valgel säraval toorikul valgest kartongist, kuid kui Teil on teada, et konkreetses pulmas on omad kindlad toonid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart ja kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel e-poes saadaval, siis võiksite oma soovist anda teada Esita tellimus lehelt.

Ilukaardid pulmakaartide tellimused valmivad tavaliselt ligikaudu 4-5 päeva jooksul, kuid erandina oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ning see kõik ikka selleks, et saaksite kinkida just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest on ju nii, et on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just selline kaart, mida noorpaarile kinkida soovid, Ikka armastusega tehtud ja hoole ning armastusega valitud, ikka armastuse kingiks noorpaarile.

Pulmakaart koos karbiga on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kotti.

 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv