Pulmakaart rahataskuga

17,00 18,00 

Kohe olemas pulmakaart. Imeliselt säraval kartongil, mõisastiilis disainpaberil, paberist ja tekstiilist lilledega. 

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega. Kaardi kujundamine seest on ka hinna sees.

Kõige ilusamad pulmaluuletused kaardile leiate siit.

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga. Omnivaga saatmisel palun arvestada kuni 4 päevaga. Käest kätte ostmise võimalus ka!

 

Tootekood: - Kategooria:

Pulmakaart rahataskuga 

Pulmakaart rahataskuga on smaragdrohelise ja vähese sinepikollasega, natukese vanaegse vintage hõnguga stiiliga kaart. Pulmakaardile on lisatud 3D efekroga lilleõisi, paberist lilli ja tekstiilist suur sinepikollane lilleõis. Kahepoolne kaart on valgest metallik sillerdavast 300g/m² paberist toorikul, must särava vahekihi ja mõisahõngulise kattedisainpaberiga,  Kujundame ka kaardi seest, oleme kogunud teile valiku salme, leiate need siit.

Samuti oleme kogunud ka parimad tsitaadid.

Pulmakaart koos rahataskuga.

Ilukaardid tehtud käsitöökaardid on 9,5 x 19 cm.

Pulmakaart on pakendatud tsellofaanümbrisesse.

Pulmapäev on nende kahe sageli noore inimese elu kõige kõige tähtsam päev. See päev on sageli millimeetrise täpsusega ära organiseeritud. Alati kinnitavad kõik pruutpaarid nagu ühest suust, et see päev möödub liiga kiiresti, justkui nagu silmapilk, kuid neile jäävad mälestused. mis aadavad neid läbi elu, näiteks just kingiks saadud pulmakaartide näol. Seetõttu oleme võtnud oma südameasjaks, et leiaksite meie pakutud pulmakaartide hulgast omale meeldiva kaardi. Näiteks on sarnane vintage stiilis kaart pakkuda veel ka siin.

Mõnikord on kutsele kirjapandud, et noorpaar soovib kinki, mis mahub ümbrikusse. Ja sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Ei ole vaja karta, kuhugi mingit taskut me muidugi tegelikult ei õmble, meil on talle lihtsalt selline nimetus antud. Nõndanimetatud rahatasku on tegelikult hoopis üks ilus pitsiline kaardiga sobiv paberdetail, kuhu vahele saab pista rahatähe või paar ning mis hiljem ilma rahatäheta on lihtsalt üks kena pitsilne detail pulmakaardi vasakul poolel, kui pulmakaart avada.

Võib olla siis ei ole ümbrikku vajagi, aga kui soovite siiski, et pulmakaart oleks veel ka ümbrikus, siis pakume ka valikut ümbrikke, võite vaadata siia.

Käsitööna valmistatud pulmakaart

Ilukaardid valmistab pulmakaardid tavaliselt valget tooni tugevast paberist, kuid vahel on kutsel kirjas, mis on just selle pulma toonid ja te soovite nendes toonides pulmakaarti, siis vaadake meie e-poes ringi, meil on ka mõned teiste värvidega kaardid saadaval, kuid kui soovitud värvi pulmakaarti siiski ei leia, siis kirjutage meile ja me teeme täpselt sellist tooni kaardi teile nagu te soovite.

Ühe kaardi valmistamine võtab meil aega 3 kuni 5 päeva, kuid vajadusel tuleme kaardisoovidele vastu ka kiirema ajaga. Seda kõike, ikka sellepärast, et teame kui väga peab kingitud pulmakaart meeldima ka kinkijale.

Ilukaardid Instagrami kontol on valik tehtud töödest. Aitäh, et meid kingite!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv