Pulmakaart teile kahele

18,00 19,00 

Kohe olemas romantiline käsitöö pulmakaart.

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega.

Tekst kaardi sisse on tasuta. Valiku kõige ilusamaid pulmasalme olen kogunud teie jaoks siia.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga. 

Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis, et olla teadlik uutest toodetest.

 

Tootekood: - Kategooria:

Pulmakaart teile kahele

Pulmakaart teile kahele on pulmastilistika klassika, valge ja rohelise kooslus. Kahepoolne pulmakaart on valgest metallik sillerdava pinnaga 300g/m² paksusega kartongist, romantilise rohelise-valge, roosakvartsi tooni paberiga vahekihiga ning rohkete ja uhkete tekstiilist, paberist ja foamiranist lilledega, kaart on küljelt paelaga seotav. Teksti kaardile saate valida siit.

 

Pulmakaart teile kahele

Selle kaardi tooriku mõõtmed on 9,5×19 cm. Pulmakaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse.

Pulmapäev on selle mehe ja naise elus kõige tähtsam sündmus. See päev plaanitakse viimsegi täpsusega, ja kõik detailid selles päevas on meeldejäävad. Kahjuks möödub see päev nagu üks hetk, kuid mälestus jääb saatma neid läbi elu. Ja just näiteks pulmakaartide näol. Pulmakingiks saadud kaardid säilitatakseterve ülejäänud elu, seega olgu see kaart just pruutpaarile omane. Et aastaid hiljem ikka taas ja taas kaarti vaadates meenuks elu tähtsaim päev ja kaardi kinkijad. 

Tihti on kutsel, et pruutpaar soovib kingitust, mis mahuks ümbrikusse. Sellele mõeldes pakume valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Kuskil mingit taskut tegelikult muidugi ei ole, nimetus on lihtsalt meil talle selline. Nn kaarditasku on tegelikult ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv kartongdetail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta on lihtsalt kena pitsilise mustriga detail pulmakaardi vasakul poolel.

Seejuures ei olegi tegelikult ümbrikku vaja, aga kui soovite siiski, et pulmakaart on ilusti peidus, siis on meil pakkuda ka vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus. Näiteks on meil selline vutlarstiilis karbiga kaart e-poes.

Käsitööna valminud pulmakaart

Ilukaardid meisterdatud kaardid on enamjaolt valgel toorikul, kuid kui Teil on teada selle pulma värv ja soovite just seda värvi kaarti, siis vaadake e-poes ringi, meil on ka mõned teiste värvidega kaardid saadaval, kuid kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel, siis kirjutage meile ja me teeme täpselt sellise kaardi teile nagu teil vaja.

Me kaardid saavad valmis nii 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka kiiremini. Ja nii sest me teame kui väga peab kingiks viidud kaart meeldima ka kinkijale.

Ilukaardid Instagrami kontol on valik meie poolt juba meisterdatud kaarte.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv