Pulmakaart

17,00 18,00 

Pulmakaart, mis on kohe olemas, valminud käsitööna. Teksti trükk on hinna sees.

Pulmaluuletuste valiku leiad siit.

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega

TARNEAEG pakiautomaadiga: 1-3 päeva Itellaga. Kokkuleppel ka järgitulemisega!

 

Tootekood: - Kategooria:

Pulmakaart

Pulmakaart valmis käsitööna, taustaks on kasutatud shabby chic stiilis disainpaber. Pulmakaart on kahepoolne metalse ja sillerdava pinnaga valgest 300g/m² paksusega kartongist, romantilise disainpaberiga, noorpaari kujuga, pärlite ja lilledega.

Et teil oleks lihtne valida teksti kaardi sisse, oleme kogunud teile suure valiku pulmasalme siia.

Pulmakaart romantikule

Pulmakaart on kokku murtult mõõtmetega 9,5 x 19 cm. Pulmakaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse.

Pulmapäev on nende kahe noore elus kõige tähtsam päev. Aitame selle päeva eriliseks muuta.

Kõik detailid selles päevas on nii tähtsad ja alati möödub see päev nagu üks silmapilk, kuid mälestus sellest päevast jääb saatma neid kahte inimest läbi elu, kasvõi näiteks just neile kingitud pulmakaartide näol. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles terve elu, seega olgu see detail pruutpaarile omane ja ikka ainulaadne. Et aastaid hiljem ikka taas ja taas vaadates meenuks eriline päev ja kaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on hoole ja armastusega valmistatud.

Tihti on pulmakutsel kiri, et kingitus võiks mahtuda ümbrikusse. Sellele mõeldes pakume valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Ega tegelikult ei ole muidugi tegemist mingi taskuga, nimetus on lihtsalt selline, tegelikult on kaardil rahatasku funktsiooni täitev detail pitsiline kaardiga kokku sobiv, sinna vahele asetab kinkija rahatähed ning hiljem ilma rahatäheta, on see lihtsalt ilus detail pulmakaardi vasakul poolele, kui kaart avada.

Aga alati on Ilukaardid klientidel võimalus ka pulmakaart ikkagi ümbrikusse asetada, selleks pakume täpselt Ilukaardid kaartide mõõtudele vastavat valget sillerdavast paberist ümbrikku.

Kui aga ümbrik ei ole see, mis teie soovite, siis tegelikult on veel võimalus kinkida pulmadeks vutlarstiilis karbis pulmakaart, neid on meie Ilukaardid e-poes mõni ka kohe olemas, näiteks selline.

Pulmakaardid romantilises stiilis

Pulmakaardid Ilukaardilehel on tavaliselt valgest kartongist ja enamjaolt heledates toonides, kuid kui Teil on teada konkreetsete pulmade toonid, ja sellist kaarti meie e-poes kohe olemas ei ole, siis on Teil võimalus esitada meile oma kaardisoov Esita tellimus lehe kaudu.

Ilukaardid kaarditellimused saavad valmis tavaliseltkolme kuni viie päeva jooksul, kuid kui Sul on siiski kiiremini vaja, siis kirjuta meile ja kindlasti leiame lahenduse. Kõik ikka selleks, et saaksite pulma minna just täpselt sellise kaardiga nagu Teile meeldiks. Sest ka meie teame, et nii hea on kui kaarti kinkides tunned, et see ongi see kaart, mis südamest neile kahele kinkida tahad. Ilukaardid kaardid valmivad armastusega.

Suur hulk Ilukaardid valmistatud pulmakaarte on leitav Ilukaardid Instagrami lehelt.

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv