Rahakaart pulmadeks

17,00 18,00 

Kohe olemas pulmakaart. 

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega.

Kaardile teksti trükk tasuta. Kõige ilusamad pulmaluuletused kaardi sisse leiate siit.

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga. Käest-kätte ostmise võimalus!

 

Tootekood: - Kategooria:

Rahakaart pulmadeks

Rahakaart pulmadeks on klassikalistes pulma toonides disainpaberiga, valge ja rohelise kooslus. Kahepoolne kaart on valgest metallik sillerdavast 300g/m² paberist, uhkete tekstiilist ja foamiranist lilledega, kaart on küljelt paelaga seotav. Kaardi sisse saate teksti valida siit.

Lisaks oleme kogunud ka suure hulga tsitaate.

Rahakaart pulmadeks

Ilukaardid meistrdatud kaartide mõõtmed on reeglina 9,5×19 cm.

Pulmakaart on pakendatud tsellofaanist ümbrisesse. 

Pulmapäev on nende kahe inimese elus üks väga suure tähendusega päev. See päev on senitmeetrise täpsusega täis planeeritud, ja kõik detailid on määrava tähendusega. Küll on kahju, et see päev möödub imeväel, kuid õnneks püsivad mälestused kogu elu, näiteks ka just kingitud pulmakaartide näol. Seega soovime, et leiaksite meie pakutud kaartide seast just selle kaardi, mis teie hinnagul iseloomustaks nii abiellujaid, kui ka teid, selle kaardi kinkijat.

Mõnikord on kutsel kirjas, et pruutpaar soovib kinki, mis oleks ümbrikus. Oleme ka sellele mõelnud ja pakume valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Kuskil mingit taskut tegelikult muidugi ei ole, nimi on meil talle selline pandud. See niinimetatud kaarditasku on tegelikult ilus pitsiline kaardi tooniga kokku sobiv kartongdetail, sinna vahele saab panna rahatähe või paar ja hiljem ilma rahatäheta on see lihtsalt kena pitsilise mustriga detail pulmakaardi vasakul poolel, kui kaart avada.

Võib olla siis ei olegi ümbrikku vaja, aga kui soovite siiski, et pulmakaart oleks veel ka ümbrikus, siis saate sobiva ümbriku valida siit.

Käsitööna valminud pulmakaart

Ilukaardid valmistatud pulmakaardid on reeglina valget tooni, kuid kui Teil on teada selle pulma värv ja soovite just seda värvi kaarti, siis vaadake e-poes ringi, meil on ka mõned teiste värvidega kaardid saadaval, kuid kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel, siis kirjutage meile ja me teeme täpselt sellise kaardi teile nagu vaja.

Meie kaardid valmivads nii 3 kuni 5 päevaga, kuid erandkorras oleme kiirsoovidele vastu tulnud rutem. Ja seda nii sest meie teame kui väga peab kingiks viidud kaart meeldima ka kinkijatele endale.

Ilukaardid Instagrami kontol on suur valik valminud kaartidest

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv