,

Rahakaart Sinu esimene miljon mehele

13,00 

Laheda tekstiga kohe olemas käsitöökaart, metalselt sädaleval musta värvi toorikul, helerohelise kattepaberiga ja punaste roosidega.

NB Rahatähed on illustratiivsed, ja tuleb kaardi kinkijal ise kaardi vahele panna! Kui Sa siiski soovid osta kaarti koos juba paigutatud rahatähtedega, siis anna meile oma soovist teada. Ja kui sul rahatähtedea paigutamisel nõu vaja, siis küsi!

Trükime kaardile ka Sinu soovitud salmi, oleme kogunud ägedaid ja südamlikke salme siia.

Ega Sa ümbrikku ei unustanud?

TARNE 1-3 p Itellaga, Omnivaga kuni 4 tööpäeva. Võimalik osta ka käest kätte!

 

Laost otsas

Rahakaart Sinu esimene miljon mehele

Rahakaart Sinu esimene miljon mehele, on imehea kingitus, kui sa soovid kinkida miljonit inimesele, kellel on hea huumorisoon 😉 Rahakaart on musta värvi toorikul, helerohelise pastelses toonis kattepaberiga, pisikeste paberist lilledega ning mahutab kuus 10-ne eurost rahatähte.

Rahakaart Sinu esimene miljon helerohelise ja musta kooslus

See käsitöökaart on pastelsetes toonides tugeval musta värvi toorikul, Kaunistuseks on kaardil kvaliteetsed paberist lilled, ning efektne kiri Sinu esimene miljon ja palju õnne!

Mõõtmed on käsitöökaardil 9,5 cm x 19 cm. Kaart jõuab kliendini tsellofaanist kvaliteetses ümbrises. Kui aga on hoopis soov kinkida kaart ümbrikus, siis on valik erinevaid ümbike, mille vahel saate valida, vaadake selleks näiteks siia. Ümbriku valikul lähtu lihtsalt värvi eelistusest, sest kõik meie poolt pakutavad ümbrikud on ka sellele kaardile sobivad. ja kui soovite siis saame veel teha ka eraldi karbi, näiteks aknaga karbi.

Ilukaardid e-poest käsitöökaarti tellides on õnnitlussalm kaardi sisse alati kaardi hinna sees juba. Sinu välja valitud teksti paigutame kaardi sisse avatud õnnitluskaardi paremale poolele. Selleks, et salmi oleks Sul lihtsam valida, oleme kogunud valiku imeilusaid õnnitluskaartide luuletusi siia.

Rahakaart Sinu esimene miljon, koos rahaga

Ilukaardid käsitöökaardid on enamus valgel, roosakvartsi või helesinist tooni toorikul, kuid kui sul on soov veel hoopis mingit muud värvi käsitöökaart kinkida, siis Sa saad meilt alati sellise kaardi tellida, esitades meile oma soov läbi esita tellimus lehe, või kirjuta meile FB Messengeri või siis üldse Instagrami kaudu ja alati on veel ka võimalus meiel helistada. Sarnase tüdrukuga kaarte oleme ka teisi teinud, vaata näiteks seda siin.

Käsitöökaarte meisterdada on kõige suurem rõõm meile ning meie suur kirg, samas on see aega nõudev ning seetõttu valmivad meie kaartide personaalsed tellimused nii umbes 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid vajadusel võtame oma pisemadki jõuvarud kokku ja leiame aja, et teie kaart veel kiiremini valmis teha. Soovime, et saaksite alati minna peole just sellise kaardiga, mis vastab igati ootustele, seega olge oma tellimuses alati julge ja ülimalt täpne. Ilukaardid käsitöökaardid valmivad Eestimaa imeilusa looduse keskel, kus inspiratsiooni on kõikjal. Kui sind huvitab, kus neid kaarte tehakse, siis piilu Instagrami meie kodu kontole.

Aitäh, et kingite mälestusi! Ilus asi on igavene rõõm!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv