,

Roosa õnnitluskaart

12,00 13,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Õnnitluskaart roosakvartsi tooni toorikul, efektsete roosade tekstiilist ja paberist lilledega ning pärlitega.

Sünnipäeva lapse vanus kaardil on muudetav!

Ilukaardid kaartidel on tekst alati kaardi hinnas. Vali sobiv luuletus siit.

Tarneaeg pakiautomaadiga Itella 1-3 päeva, Omnivaga kuni 4 tööpäeva. 

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Roosa õnnitluskaart

See roosa õnnitluskaart sünnipäevaks on roosades toonides, rohkete hele roosade paberist ja foamiranist lillede ning säravate pärlitega. Vanus kaardil on muudetav, samuti saab soovi korral lisada kaardi peale sünnipäeva lapse nime.

Roosa õnnitluskaart foamiranist lilledega.

Antud elegantne õnnitluskaart on sobilik kingitus lilli ja pärleid armastavale naisele või neiule sünnipäevaks. Kahepoolne kaart on metalse roosakvartsi tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud 3D efektiga ehk ruumilised paberist ja foamiranist roosad lilled ning rohkelt metalsest kartongist lehti. Kaardi üldmulje on elegantne ja külluslik. Kaardi alumisel osal on tekst Õnnesoovid, samuti metalsest hele roosast säravast kartongist.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Roosa õnnitluskaardi leiad Ilukaardid lehelt.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Roosa õnnitluskaart on sobilik kingitus sünnipäevaks. Kahepoolne kaarditoorik on metalse ja sillerdava pinnaga roosakvarsti tooni 300g/m² kartongist.

Kaardi mõõt kokkumurtult 9,5×19 cm. Käsitöökaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed.

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv