,

Sünnipäeva kaart – Et Su…

12,00 13,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Julge sooviga õnnitluskaart. Kahepoolne kaarditoorik on metalse ja sillerdava pinnaga metallik tooni 300g/m² kartongist, efektse dekooriga.

Tekst kaardile on hinna sees. Vali sobiv salm mugavalt siit.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäeva kaart – Et Su …

Sünnipäeva kaart – Et Su kontsad…See õnnitluskaart on sobilik kingitus kallile inimesele, kellele julged julgeid sõnu öelda ja kinkida. Kahepoolne kaart on metalset helesinist tooni 300g/m² paksusega kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud  veel 3 valgest foamiranist lilli ja äärmiselt julge tekstiga detailil. 

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti. Kuna foamiran on pehme ja vastupidav, siis ei pea kartma, et lilled kuidagi kuju muudavad.

Sünnipäeva kaart Et Su

Soovi korral saame teie valitud õnnitluskaardile lisada ka niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida natuke rahatähti, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin või ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi erilise taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka kena paberist pitsiline kaardiga kokku sobiv detailike, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahata lihtsalt kenake detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui õnnitluskaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Sünnipäevaks kaart julge tekstiga.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 paksusega kartongist.

Kui Te soovite aga mingi teise lausega või tekstiga kaarti, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma erilist soovi  Esita tellimus lehe kaudu. Muuhulgas lisame, et väga populaarne on see kaart tekstiga: Et Su kontsad, nõudmised ja eesmärgid oleksid alati kõrged. Kuid lase oma fantaasial möllata, ja anna teada, mis teksti Sina kaardile paneksid. Kasvõi: Endiselt 21, aga ainult hämaras ja kaugelt 😉 

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandina oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka kiiremini. Seda ikka selleks, et teie saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest me ju teame, kui hea tunne on kaarti üle andes, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Ilukaardid tehtud tööd on nähtaval Instagramis Ilukaardid lehel. Aitäh, et meid kingid.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv