,

Sünnipäevakaart pastelne

8,00 9,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas. Lilleline pastelne õnnitluskaart.

Olen kogunud kõige ilusamad salme kaartidele teie jaoks siia.

 Vali oma lemmik välja ja kujundan selle kaardile, see on hinna sees.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäevakaart pastelne

Sünnipäevakaart pastelne on helesinistes ja heleroosades toonides sünnipäevakaart. Käsitööna valminud kaardil on palju lilli, pabeirst, tekstiilist ja foamiranist, samuti on sellel kaardil mõned väiksemad foamiranlilled ning  väiksemaid heleroosast ja helesinisest kangast lilli ja liblikas. Kaardi ülemises on tekst Et Su kontsad, nõudmised ja eesmärgid oleksid alati kõrged.

Sünnipäevakaart pastelne

Antud sünnipäeva kaart on sobilik kingitus naisele või neiule, kes armastab ilu ja sära. Kahepoolne kaart on metalse helesinist tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud paberist ja kangast lilli ning suur hõbedane lips.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kileümbrisesse.

Ilukaardid peaaegu igale kaardile saab lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida mõne rahatähe, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingimoodi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv kartongist detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta on lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Sünnipäevaks pastelsete toonidega kaart

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist. Kartongi tooniks on valge, helesinine või heleroosa, mõned kaardid on ka lillades toonides. Ahjaa ja ka punaseid kaarte teen vahel.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt. Võibolla meeldiks teile selline kaart.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad. Ilukaardid tehtud töödega saate tutviude Ilukaardid Instagrami kontol.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv