,

Sünnipäevakaart – violetne

13,00 14,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Lilladell toonidel ja shabby chis stiilis õnnitluskaardil on paberist ja tekstiilist lilled.

Oleme kogunud valiku sünnipäeva salme siia.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäevakaart voiletne

Lillades ja valgetes toonides sünnipäevakaart violetne on värviline kingitus sünnipäevalapsele. Käsitööna valminud kaardil on pilkupüüdev suur šeiker, milles valged ja lillad litrid ning kaardil on suur valge foamiranist lill ja lisaks veel väiksemaid tekstiilist lilli. Kaardil on valge pastaga loodud reljeefne taust, millele lisatud helelillad pärlid.Kaardil on vajadusel võimalik lisada sünnipäeva lapse vanus. Anna oma vastavast soovist meile julgelt teada.

Sünnipäevakaart violetne valgest foamiranist ja riidest lilledega.

Antud sünnipäeva kaart on sobilik kingitus naisele või neiule, kes armastab ilu ja sära. Kahepoolne kaart on metalse roosakvartsi tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud šeiker ja 3D efektiga ehk ruumilised korallroosast foamiranist lilled. 

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Sünnipäevaks õnnitluskaart.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv