,

Topper 2-kihiline

7,00 

Telli Sulle meelepärane 2-kihiline torditopper, teksti teeme glitter kartongist ja tagumise tausta metalse säraga kartongist. Topperi paberiosa on ca 13-15 cm x 10 cm, topper kinnitub valgest plastikust pulgale.

Tootekood: T-2-1 Kategooriad: ,

Topper 2-kihiline

Topper 2-kihiline kaunistab igat kooki või torti või kasvõi lillekimpu. Kuna Ilukaardid topperid on plastikust pulgaga, siis on nende kasutusiga väga pikk, ütleks kohe et kasvõi igavene. Kui tort või kook söödud, siis on topper lihtsalt kaunistus.

See armas topper annab Sinu tordile, koogile või lillekimbule viimase ja oodatud lihvi. Topper on kahe kihiline, üheks kihiks on metalse läikega mittepudenev glitter kartong, ja teine kiht on metalse säraga paberist kartong.

Topper – kahe kihiline

Antud tordi topper on säravatest kartongidest meiserdatud eriti uhke glitter tekstiga, mis sätendab ja särab väga lahedalt.

Topperi paberiosa ehk kartongi laius tuleb meil reeglina ca 13-15 cm, kõrgus ca 10 cm kui on koos vanusega. Kui vajate suuremat või väiksemat, siis andke meile oma tellimuses teada. Kõik Ilukaardid topperid on pakendatud üleandmiseks kaitsvasse tsellofaanist kileümbrisesse.

Võib-olla on just see glitterpaberil topper see puuduv särav kaunistus tähtsas pidupäevas!

Koogitopper valge plastikust pulga otsas.

Ilukaardid meisterdatud topperid on 300g/m2 paksusega kartongist, ning 200-250g/m2 mittepudenevast glitterkartongist. Topper seisab valgest plastikust tugeva ja vastupidava pulga küljes. Ilukaardid topperid on eriti kerged  ja ei pea kartma, et vajuvad tordil või koogil külili. Hoolitseme selle eest, et topper on tasakaalus. Ilukaardid pakub ka kolme kihilisi toppereid, nende puhul jääb pulk erinevate kihtida vahele peitu. Samuti on tegemist eriti kvaliteetse glitterkartongiga, mille lõikeservad on muudetud pudenemiskindlateks.

Kui Te vajate veel oma pidudele toppereid, siis on Teil suurepärane võimalus vastav topper tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehel. Ja kui peole minnes on kaarti ka vaja, siis tellige kaart Iluakardid e-poest, näiteks pakume teile sellist kaarti, vaadake siia.

Tavaliselt valmivad meie käsitöötopperite tellimused ligikaudu nii 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid on olnud juhuseid, kui oleme valmistanud topperi sama päeva tordile, ja no tort sai super ilus

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud topperid on hoole ja armastusega tehtud. Aitäh, et meid kingid! Ilukaardid tehtud töödega saad tutvuda Ilukaardid Instagrami lehel.

Topperi glitteri toon

Heleroosa, Helesinine, Kirgas punane, Kuldne, Pastelne punane

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv