,

Topper – 25 pluss roosa

7,00 

2-kihiline torditopper, tekst on roosa glitter kartongist ja tagumine taust heleroosast metalse säraga kartongist, topperi paberiosa on ca 15 cm x 15 cm, topper kinnitub valgest plastikust pulgale.

Kategooriad: ,

Topper – 25 pluss roosa

Topper 25 pluss roosa on uhke natukese vimkaga kaunistus ilusale tordile, isetehtud koogile või lillekimbus. Kes siis ei taha olla 25 ja natuke peale. Ja vanus on ju kõigest number nagu ikka loeb inimene ise. See vaimukas topper aitab kerge vaevaga tort, kook või lillekimp lustlikuks muuta.

See armas topper annab Sinu tordile, koogile või lillekimbule viimase ja oodatud lihvi. Topper on kuldses ja valgetes toonides, kahe kihiline, kasutatud on kuldset metalse läikega mittepudenevat glitter kartongi, ja valget õrna metalse säraga kartongi .

Topper – 25 pluss roosa glitter tekstiga

Antud topper on säravatest kartongidest eriti uhke roosa glitter tekstiga, mis sätendab ja särab eriti lahedalt.

Topperi paberiosa ehk kartongi laius on ca 15 cm, kõrgus ca 15 cm. Kõik Ilukaardid topperid on pakendatud üleandmiseks kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Võib-olla on just see glitterpaberil topper see puuduv särav kaunistus tähtsas pidupäevas!

Koogitopper – 25 pluss valge plastikust pulga otsas.

Klassikalised käsitööna valminud topperid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist, ning 200-250g/m2 mittepudenevast glitterkartongist. Topper seisab valgest plastikust pulga otsas, mille saab vajadusel kerge vaevaga lühemaks lõigat. Ilukaardid topperid on eriti kerged  ja ei pea kartma, et vajub tordil või koogil külili. Samuti on tegemist eriti kvaliteetse glitterkartongiga, mille lõikeservad on muudetud pudenemiskindlateks.

Kui Te vajate veel oma pidudele toppereid, siis on Teil suurepärane võimalus vastav topper tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehel. Kui soovid lisana nime topperit, siis anna meile ka sellest nt tellimustes teada.

Tavaliselt valmivad meie käsitöötopperite tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise topperi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui topper on just selline, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud topperid on ainulaadsed. Aitäh, et Sa meid usaldad. Päikest Sulle!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv